1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Ikony form dostaw oraz płatności w koszyku

Dyskusja w 'Zmiana wyglądu sklepu i edycja zaawansowana' rozpoczęta przez użytkownika AniaM, 31 Styczeń 2019.

  1. AniaM

    AniaM Użytkownik

    Wiadomości:
    58
    Docenione treści:
    1
    Witajcie
    Chciałabym dodać w koszyku przy płatnościach ikony jak poniżej, jak mogę to zrobić?
    [​IMG]
     
  2. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @AniaM taka operacja wymaga edycji plików tpl, a dokładnie basket/index.tpl.
    Podobny temat był poruszany już wcześniej, ale nikt nie podał gotowego rozwiązania. Jak będziesz chciała coś takiego dodać do sklepu internetowego możesz skontaktować się z naszym działem e-commerce i możemy przygotować wycenę takiej modyfikacji.
     
  3. AniaM

    AniaM Użytkownik

    Wiadomości:
    58
    Docenione treści:
    1
  4. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    większość elementów w sklepie ma swoje id lub są "dziećmi" innych klas, przy tych elementach można użyć np dodatkowej klasy ::before która pozwoli nam na dodanie elementu przed tym do którego klasy dodajemy. Możemy użyć wtedy content="" i w "" zamieścić odpowiedni znak lub grafikę.
     
  5. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
  6. AniaM

    AniaM Użytkownik

    Wiadomości:
    58
    Docenione treści:
    1
    @LukaszC dzięki, poradnik jest fajny, mam nadzieję, że i ja to ogarnę
     
  7. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    jakbyś czegoś nie wiedziała napisz w tamtym temacie, w wolnej chwili mam jeszcze w planach kilka podobnych rzeczy do napisania :)
     

Poleć forum znajomym