1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Integracja sklepu z programem magazynowym

Dyskusja w 'Dodatki oraz integracje' rozpoczęta przez użytkownika tanieagd, 16 Listopad 2018.

  1. tanieagd

    tanieagd Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witam
    Poszukuje programu magazynowego ktory zapewni dwustronna synchronizacje stanow magazynowych ze sklepem Click Shop sklep>magazyn>sklep. I tylko to! nie potrzebuje zadnej obslugi zamowien, ksiegowosci, grafiki, opisow, itp. Tylko regulacja stanow magazynowych, ewentualnie cen.
    Moj sklep jest powiazany z Baselinkerem i dalej z wieloma kanalami sprzedazy. Wszystko to dziala tylko ze musze sam w sklepie stany poprawiac, recznie :-(
    Testowalem jakies rozwiazania typu Flashcom, ILUO ale to odpada, bo to sa kombajny wymuszajace przeniesienie praktycznie calej obslugi do tego oprogramowania, a to odpada. Na rozwiazniu Subiekta ludzie tak psy wieszaja ze nie probowalem chociaz chyba bede musial. Nie wierze ze ludzie nie borykaja sie z probleme regulacji stanow magazynowych, moze ktos sie pochwalic albo cos doradzic co dziala ??
    Chcialbym tez moc uzyc skanerow przy pakowanu do czego taki program mag jest potrzebny.

    Szukam, szukam , juz mi rece opadaja :-(
     
  2. doohoo

    doohoo Bystrzak

    Wiadomości:
    65
    Docenione treści:
    1
    Ja działam na subiekt GT + s2s.

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
     

Poleć forum znajomym