1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Kody rabatowe - grupowa edycja

Dyskusja w 'Panel sklepu' rozpoczęta przez użytkownika atinstalacje, 29 Sierpień 2016.

  1. atinstalacje

    atinstalacje Aktywny user

    Wiadomości:
    78
    Docenione treści:
    4
    Witam,

    utworzyłem hurtowo kody rabatowe i wydrukowałem je na ulotkach reklamowych.
    Okazało się, że nie zaznaczyłem na nich (w panelu CS) ilości produktów i klienci mają problem z aktywacją kupony.
    Czy istnieje jakiś zbiorczy sposób na zbiorczą zmianę parametru maksymalnej ilości produktów?
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Tak, eksport kuponów do pliku, aktualizacja kolumn wartości, skasowanie wszystkich kuponów w panelu i import z pliku. Zanim coś skasujesz, upewnij się że jest wyeksportowane, szkoda by było wyrzucić ulotki.

    min_quantity max_quantity odpowiadają za wiersz: ilość produktów od/do...
     
  3. atinstalacje

    atinstalacje Aktywny user

    Wiadomości:
    78
    Docenione treści:
    4
    Dzięki serdeczne.
    "Pal sześć" ulotki, właśnie uruchomiłem kampanię pod roboczym tytułem "sp..alamy z allegro" i zależy mi, żeby pokazać klientom, że w sklepie jest taniej, lepiej i przyjemniej niż u monopolisty który zaczął przetrzebiać szeregi sprzedawców.
    Nie mogę więc pozwolić sobie na masową wtopę :)
     
  4. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Ustawiam temat jako rozwiązany, z uwagi na to, że podaliśmy rozwiązanie tej sytuacji (aktualizacja pól min_quantity oraz max_quantity w pliku CSV).
     
  5. atinstalacje

    atinstalacje Aktywny user

    Wiadomości:
    78
    Docenione treści:
    4
    Zgadza się. Dziękuję za pomoc.
     
  6. atinstalacje

    atinstalacje Aktywny user

    Wiadomości:
    78
    Docenione treści:
    4
    Chciałbym wrócić jeszcze na chwilę do tematu kuponów. Ustawiłem zakup za min. 123 złote, aby kupon zadziałał. Jeśli klient ma koszyk poniżej tej kwoty wyświetla się komunikat "Kupon błędny albo już użyty". Czy jest możliwość edycji tego komunikatu, np. " Złóż zamówienie za min. 123 zł aby aktywować darmową wysyłkę"?
     
  7. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Jeśli to jest to: Wprowadzony przez Ciebie kupon rabatowy jest nieprawidłowy lub został już użyty. to fraza jest dostępna w Konfiguracja --> Ust. regionalne - Języki --> Polski --> Frazy
     
  8. atinstalacje

    atinstalacje Aktywny user

    Wiadomości:
    78
    Docenione treści:
    4
    Dokładnie to jest to :) Już ustawiłem swój tekst :)
     

Poleć forum znajomym