1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Logowanie do panelu ze standardowymi uprawnieniami

Dyskusja w 'Usługi dodatkowe oraz panel administracyjny' rozpoczęta przez użytkownika PawelB, 8 Luty 2018.

  1. PawelB

    PawelB Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witam
    Potrzebuję udostępnić możliwość logowania do panelu home.pl do usługi
    Business Cloud Starter użytkownikowi, który miałby ograniczone uprawnienia. Na ten moment mogę zalogować się do usługi tylko z uprawnieniami administracyjnymi. Przejrzałem pomoc home.pl i trafiłem na informację, że jest możliwość zarządzania użytkownikami po zalogowaniu się przez stronę panel.beta.home.pl, ale dane dostępowe którymi loguje się standardowo do usługi Business Cloud Starter nie pozwalają na zalogowanie przez tą stronę. Proszę o wyjaśnienie powyższego tematu.
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Logowanie do panelu home.pl odbywa się poprzez podanie nazwy usługi i hasła do niej. Loginów jest więc tyle ile usług ale nie każda usługa jest administracyjna. A więc wyróżniamy takie usługi, po zalogowaniu do których widzimy wszystkie inne. Są tez usługi standardowe, a więc po zalogowaniu do nich nie widzimy innych usług.

    Jeśli logujesz się np. nazwą domeny, domena.pl i widzisz w sekcji usługi wszystkie usługi, to jest to usługa administracyjna. Jeśli zalogujesz się nazwą serwera, np. serwer123456 i w sekcji Usługi zobaczusz tylko tą jedną usługę, to jest to usługa z uprawnieniami standardowymi. Możesz będąc w panelu usługi administracyjnej zmienić hasło do serwera i podać użytkownikowi nazwę serwera i nowe hasło.

    https://pomoc.home.pl/baza-wiedzy/co-to-jest-usluga-z-uprawieniami-administracyjnymi
     
  3. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    W panelu beta.home.pl faktycznie zmieniliśmy ten schemat i logowanie odbywa się LOGINEM którym jest adres e-mail. Do konta możemy przypisać wielu użytkowników. Dopiero po zalogowaniu widzą oni odpowiednie, przypisane im usługi.
     

Poleć forum znajomym