1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

PORADNIK PORADNIK - Jak uruchomić Roundcube na home.pl

Dyskusja w 'Hosting i domeny internetowe' rozpoczęta przez użytkownika TheL, 21 Maj 2015.

  1. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    kurde ile ja bym dał mogąc zobaczyć wszystkie pliki starej lub nowej poczty :D można by było odzwierciedlić idealnie konfigurację :D
     
  2. dzilupl

    dzilupl Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witam wszystkich.

    Potrzebuję uruchomić alternatywnego klienta poczty - znalazłem ten wpis i chcę na moim hostingu uruchomić klienta roundcube zgodnie z tą instrukcją tylko mam jedno podstawowe (pewnie głupie) pytanie - jak z podłączeniem tego do poczty home.pl? Muszę każde konto dodawać w roundcube i ustawiać parametry konta z którego ma być obsługiwana poczta czy może jakoś z automatu są pobierane dane o dostępnych kontach w ramach którejś z posiadanych przeze mnie domen?
     
  3. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    dodajesz tylko obsługiwaną domenę i koniec :) wszystko opisane w pierwszym poście. Nie musisz znać nawet danych konta bo Cię to nie interesuje.
     
    dzilupl lubi to.
  4. s.kaczmarek

    s.kaczmarek Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Mam już zainstalowanego rainloopa, jednak chciałbym przetestować roundcube, czy mogę go zainstalować obok istniejącego rainloopa? Przypuszczam, że tak, ale wolę się upewnić. Mam problem z punktem 1. jak stworzyć tę bazę danych?
     
  5. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Możesz mieć zainstalowane i 10 klientów pocztowych, nie ma to znaczenia.
    Bazę tworzysz w panelu serwera home
     
  6. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
  7. PiotrBle

    PiotrBle Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witam mam prośbę o pomoc, zainstalowałem i skonfigurowałem zgodnie z poradnikiem
    Test przy konfigurowaniu przechodzi nawet wysyła wiadomość :) ale przy logowaniu przez http otrzymuje komunikat jak niżej

    Błąd połączenia z serwerem!

    Błąd serwera: AUTHENTICATE PLAIN: Authentication failed.
     

Poleć forum znajomym