1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Problem z przekierowaniem domeny na katalog wordpress

Dyskusja w 'Obsługa i konfiguracja CMS WordPress' rozpoczęta przez użytkownika mkg, 31 Styczeń 2019.

  1. mkg

    mkg Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    1
    Dzień dobry, w listopadzie zakupiłam u Was domenę i Hosting WordPress SSD Start Apache. Do czynienia z własną stroną mam pierwszy raz i nie bardzo wiem jak sobie poradzić. Znalazłam na forum jak przekierować stronę na katalog i tak jak pod adresem z maila http://wordpress(numerserera).home.pl/autoinstalator/wordpressplus wszystko działa (panel administracyjny również), tak pod adresem mojej domeny widnieje 404 Not Found :(
    Nic się nie zepsuło, od początku mi to nie działa, nie wiem co z tym zrobić, pomocy
     
  2. casar

    casar Profesjonalista

    Wiadomości:
    507
    Docenione treści:
    135
    Jak dokładnie masz ustawione przekierowanie domeny? Z przypisaniem i przekierowaniem na podkatalog (z separacją lub bez)?
    Zaplecze rozumiem Ci działa?
     
  3. mkg

    mkg Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    1
    Zaplecze działa, ale tylko pod linkiem tym z maila, a pod moją domeną /-wpadmin nie działa :/
    Przekierowanie ustawiłam na podkatalog bez separacji serwisu /autoinstalator/wordpress/
     
  4. casar

    casar Profesjonalista

    Wiadomości:
    507
    Docenione treści:
    135
    Dalej:
    - czy w zapleczu w Ustawieniach masz wpisaną domenę w tych polach:
    upload_2019-2-1_14-28-41.png
    - komunikat 404 masz serwerowy czy z Wordpressa?
    Serwerowy może wyglądać tak:
    upload_2019-2-1_14-30-45.png
     
  5. mkg

    mkg Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    1
    A no tak, mam tam wpisaną domenę właśnie i od kiedy tak jest to zaplecze nie działa bo przekierowuje właśnie na domena /wp-admin, sorki
    Komunikat mam taki
    Not Found
    The requested URL / was not found on this server.

    Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
     
  6. casar

    casar Profesjonalista

    Wiadomości:
    507
    Docenione treści:
    135
    W takim razie wygląda to na błędne przekierowanie domeny na podkatalog.
    Napisałaś, że strona działa pod adresem wordpres(cyferki).home.pl/autoinstalator/wordpressplus a przekierowanie domeny ustawione jest na /autoinstalator/wordpress/ <- tu powinno być /autoinstalator/wordpressplus/ co nie?
     
    mkg lubi to.
  7. mkg

    mkg Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    1
    Dziękuję za pomoc, teraz działa. Napisałeś tak jakby to było coś oczywistego :p
    Temat do zamknięcia :)
     
    casar lubi to.

Poleć forum znajomym