1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Produkty do sklepu facebook

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika danielwoj, 14 Listopad 2018.

  1. danielwoj

    danielwoj Bywalec

    Wiadomości:
    17
    Docenione treści:
    0
    Witam,

    Czy jest jakaś możliwość, aby facebook pobierał automatycznie produkty z naszego sklepu do sklepu założonego na facebook? Wiem, że jest możliwość użycia piksela, ale nie mam pojęcia jak to zrobić w CLICKSHOPIE.

    Może inne jakieś propozycje jak to zrobić? Pliku CSV z linkami do produktów, też nie można pobrać z panelu clickshop.
     
  2. danielwoj

    danielwoj Bywalec

    Wiadomości:
    17
    Docenione treści:
    0
    Nikt nic nie wie?

    Teraz wpadłem na pomysł, aby zaciągnąć produkty przez plik excel- tylko muszę mieć link do każdego produktu.
    Tutaj pojawia się problem, link wyglada tak: www.nazwasklepu.pl/p/nazwaproduktu/ID

    i nie mogę z clickshop pobrać ID każdego produktu, który jest nadawany przez clickshopa? Jak to zrobić? Bardzo proszę o pomoc.
     
  3. danielwoj

    danielwoj Bywalec

    Wiadomości:
    17
    Docenione treści:
    0
    jest ktoś w stanie pomóc? nie rozumiem, skoro mam wykupioną usługę pomoc premium- że nikt nie raczy odpowiedzieć.
     
  4. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @danielwoj możesz przerobić plik csv chociażby ceneo tak jest przekazywany link do produktu oraz do miniatury zdjęcia.
     
  5. danielwoj

    danielwoj Bywalec

    Wiadomości:
    17
    Docenione treści:
    0
    ok, Łukasz dziękuję.

    Jest opcja aby ceny promocyjne importować z excela?

    A drugie pytanie odnośnie imagekit- jest opcja integracji z clickshop?
     
  6. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @danielwoj przeprasza za tak późną odpowiedź.
    Ad1. ceny promocyjnej nie można importować z excela (tylko RestAPI, webAPI)
    Ad2. Z dokumetacji tego rozwiązania możesz połączyć się wykorzystując RestAPI
     

Poleć forum znajomym