1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Przekierowanie maila

Dyskusja w 'Obsługa skrzynki e-mail w Poczcie home.pl' rozpoczęta przez użytkownika szaryszum.pl, 24 Lipiec 2017.

  1. szaryszum.pl

    szaryszum.pl Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Cześć!
    Proszę o rozwiązanie moich wątpliwości. Kilka dni temu skończył mi się termin ważności usług na serwer. Domenę przedłużyłem o rok. Czy mogę dalej korzystać z adresu email przypisanego do mojej domeny na innej skrzynce ? Wpisałem w ustawieniach domeny przekierowanie na skrzynkę z googla, ale nic nie dochodzi :(
     
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    W takiej sytuacji zamiast przekierowania e-mail sugeruje skonfigurować rekord MX dla serwerów Google w taki sposób, abyś mógł utworzyć "skrzynkę gmail na własnej domenie".

    Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj: https://pomoc.home.pl/baza-wiedzy/jak-skonfigurowac-rekord-mx-dla-serwerow-pocztowych-gmail

    W razie pojawienia się wątpliwości/pytań odnośnie powyższego artykułu, śmiało zadawaj kolejne pytania (np. tworząc kolejne posty w tym utworzonym przez Ciebie temacie).
     

Poleć forum znajomym