1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Homebiuro Rozszerzenie integracji z Click Shop

Dyskusja w 'Usługi dodatkowe oraz panel administracyjny' rozpoczęta przez użytkownika trifit.pl, 29 Czerwiec 2015.

  1. trifit.pl

    trifit.pl Bywalec

    Wiadomości:
    16
    Docenione treści:
    1
    Szanowni,
    Tak jak w temacie - planujecie rozwój Homebiuro o nowe funkcje oraz integrację ze sklepem?

    Pozdrawiam,
    Michał
     
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @trifit.pl Witaj na naszym forum. Sklep Click Shop ma dostępną integrację z usługą homebiuro. Więcej informacji na ten temat możesz znaleźć tutaj: https://pomoc.home.pl/baza-wiedzy/jak-zintegrowac-sklep-click-shop-z-usluga-homebiuro/

    Ostatnia aktualizacja homebiuro miała miejsce trochę ponad miesiąc temu. Podczas aktualizacji zostały wprowadzone między innymi takie funkcjonalności: faktura MOSS, rejestr MOSS VAT, KPiR (Księga Przychodów i Rozchodów), możliwość tworzenia remanentu oraz inwentaryzacji. Więcej informacji o zmianach wprowadzonych w ostatniej aktualizacji homebiuro znajdziesz pod tym adresem.

    Jestem pewien, że kolejne aktualizacje homebiuro będą miały miejsce niedługo, dokładnego terminu nie jestem w stanie zdradzić. Jeśli masz pomysły dotyczące rozwoju usługi homebiuro, to zapraszam do wysyłania sugestii na forum ;)
     
  3. trifit.pl

    trifit.pl Bywalec

    Wiadomości:
    16
    Docenione treści:
    1
    Mariuszu,
    Nieprecyzyjnie się wysłowiłem - chodzi mi o integrację magazynów. O fakturach wiem

    Pozdrawiam,
    Michał
     
  4. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @trifit.pl - tak, podobna integracja jest w planach. Dzięki integracji będzie można ustawić, aby stan magazynowy homebiuro był tym wiodącym. Oznacza to, że to w aplikacji homebiuro będzie znajdował się główny magazyn i to z homebiuro będą ściągane sztuki przy sprzedaży. Dokładnego terminu wprowadzenia takiej integracji nie znam, ale można liczyć że będzie to termin 3msc+
     
  5. trifit.pl

    trifit.pl Bywalec

    Wiadomości:
    16
    Docenione treści:
    1
    Mariuszu,
    Dziękuje za informacje. Mam nadzieję, że uda Wam się to zrobić do końca roku - wtedy inwentaryzacja byłaby dużo łatwiejsza :) .
    Mam nadzieję, że będzie możliwy import w każdej chwili towarów z click shop do magazynu homebiuro? Tu już nie chodzi o stan magazynowy - bardziej o same opisy, atrybuty itp.

    Pozdrawiam,
    Michał
     
  6. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Niestety, ale jest za wcześnie, abym mógł wygłaszać jakiekolwiek deklaracje dotyczące funkcjonalności. Rozmawiałem z kierownikiem produktu homebiuro oraz przekazałem sugestię dotyczącą wprowadzenia importu towarów z click shop do magazynu homebiuro (wraz z opisami, atrybutami).
     
  7. trifit.pl

    trifit.pl Bywalec

    Wiadomości:
    16
    Docenione treści:
    1
    Czy coś zmieniło się w tym temacie?
     
  8. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @trifit.pl w chwili obecnej integracja pozostaje bez zmian. O wszystkich nadchodzących aktualizacjach informujemy na stronie https://pomoc.home.pl/section/komunikaty/ i w tej chwili zachęcam jedynie do śledzenia pojawiających się nowości. Istnieje duże prawdopodobieństwo że w tym roku taka aktualizacja się nie pojawi, ale nie jest to potwierdzona informacja.

    Twoje pytanie, jak zapewniałem wcześniej, zostaje w obrębie planów które zostaną zrealizowane, ale jak w każdym przypadku wymaga on dostosowania systemów. Zdajemy sobie sprawę z oczekiwań wobec obu usług, jednak proszę o cierpliwość.

    Wybacz że tak długo czekałeś na odpowiedź, ale chcieliśmy ustalić możliwie jak najwięcej szczegółów dot. planów na rozwój usług.
     
  9. domowykosmetyk

    domowykosmetyk Kandydat

    Wiadomości:
    104
    Docenione treści:
    3
    Witajcie,
    chcę przdłużyć umowę z home ale tylko na click shop premium. Nie chcę homebiuro i pomoc premium. Jest taka możliwość?
     
  10. Goldlux24

    Goldlux24 Bystrzak

    Wiadomości:
    66
    Docenione treści:
    18
    Jest, to są usługi dodatkowe :)
     
  11. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Jeśli nie jesteś zainteresowana usługami dodatkowymi, to nie opłacaj tych usług. Jeśli będziesz korzystać z płatności on-line to podczas wyboru usług do opłacenia, zaznacz tylko sklep internetowy i przejdź dalej. W przypadku płatności tradycyjnej, przelej tyko kwotę za opłacenie sklepu Click Shop i w tytule przelewu podaj nazwę Twojego sklepu internetowego, np. sklep123456.home.pl
     
  12. domowykosmetyk

    domowykosmetyk Kandydat

    Wiadomości:
    104
    Docenione treści:
    3
    już wszystko wiem. Nie było pyatnia
     

Poleć forum znajomym