1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Skopiowanie przycisku DO KOSZYKA

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika mmaasszz, 22 Grudzień 2016.

  1. mmaasszz

    mmaasszz Bywalec

    Wiadomości:
    17
    Docenione treści:
    0
    Mam prośbę - jak skopiować przycisk do DO KOSZYKA, żeby można go było wstawić np. pod opis. Chodzi o to, żeby klient czytają opis i będąc zainteresowany produktem, nie musiał wracać na górę strony tylko, żeby miał dodatkowy przycisk DO KOSZYKA pod ręką.

    Z góry dzięki.

    Pozdrawiam
    MT
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Konfiguracja --> Wygląd --> Aktywny styl graficzny --> Edycja zaawnasowana --> Product/index.tpl poszukałbym wartości odpowiedzialny za dodawanie produktu do koszyka (basket) i powielił w tym samym .tpl (strzelam). Nie mniej w mojej ocenie pomysł wydaje się średnio trafiony, gdyż będzie tego za dużo już. Chcesz wprowadzić jedyne pozorne ułatwienie, które niepotrzebnie zwiększy ilość obiektów na stronie i zamiast pomóc, stworzy bałagan. Szczególnie że przycisk dodaj do koszyka to nie tylko zakup ale też informacje o ilości produktów dodawanych do koszyka, wariantach produktu, cenie, podatku, dostawie, itp.

    Ewentualnie zgłosić pomysł do agencji i np. pomyśleć o pływającym koszyku, który będzie zjeżdżał w dół w chwili przewijania strony.
     
  3. mmaasszz

    mmaasszz Bywalec

    Wiadomości:
    17
    Docenione treści:
    0
    Próbowałem tak zrobić, znalazłem co trzeba w plikach, ale gdzieś tam jeszcze muszą być zaszyte jakieś dodatkowe rozwiązania - drugi przycisk nie działał jak pierwszy (nie pojawiało się okienko lightbox). OK - na razie odpuszczamy, bo temat nie jest super pilny, a nie chcemy generować zbędnych kosztów (np. pomoc jakieś agencji).
     
  4. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @gabiec.pl @flex @TheL próbowaliście kiedyś przenosić lub kopiować przycisk "Do koszyka", aby wyświetlić go w innym miejscu w sklepie Click Shop?
     

Poleć forum znajomym