1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Spotkanie Beta testerów

Dyskusja w 'Obsługa i konfiguracja CMS WordPress' rozpoczęta przez użytkownika Jephrey, 9 Październik 2015.

  1. Jephrey

    Jephrey Asystent Beta-tester

    Wiadomości:
    141
    Docenione treści:
    8
    Co sadzicie o zorganizowaniu spotkania Beta testerow?moznaby sie spotkac poznac pogadac itd
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Cześć, jestem Grzesiek, od 3 dni nic nie testuję. Zapraszamy do home.pl na kawę...
     
  3. Jephrey

    Jephrey Asystent Beta-tester

    Wiadomości:
    141
    Docenione treści:
    8
    nie tylko Ty nie testujesz hahaha zapytaj o oprawe testow Prolabs @TheLA albo Janka Zaborowskiego albo ludzi z marketingu to byly czasy az sie lza kreci w oku hahaa nie zeby narzekal bron boze chodzi mi o sama oprawe i formule :) zegar do teraz wisi a fartuch laboratoryjny w szafie na honorowym miejscu haha.Jak tylko troche czasu wygospodaruje to z mila checia wpadne do Lastadii o ile mnie wpuszcza :p hahahaha
     
  4. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Tak, pamiętam. Wiesz, to było duże przedsięwzięcie i duża zmiana w ofercie. Ale skoro przywołujesz to, to znak, że musimy się bardziej postarać.
     
  5. Jephrey

    Jephrey Asystent Beta-tester

    Wiadomości:
    141
    Docenione treści:
    8
    @Grzesiek nie mam nic do zarzucenia odnosnie tych testow zeby nie bylo niedomowien chodzi mi bardziej o wydzwiek medialny jak to mowia byles na wczasach w Pcimiu dolnym zrob z tego opowiesc ze byla to wyprawa zycia hehe bralem udzial w roznych testach Octawave ,nazwa,home i u was wypadaja one od dluzszego czasu bardzo fajnie powiedzialbym,ze fantastycznie gadgety sa na tyle atrakcyjne,ze poszukiwane,kontakt przez forum takze dziala ok fajnie,ze mozna cos potestowac podyskutowac i,ze cos pozniej z tego fajnego wychodzi.Wiem,ze czasem moze jestem malkontentem ale trzeba tez patrzec z perspektywy klienta co ja bym chcial aby firma mi zaoferowala i dlaczego akurat to ;)
     
  6. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Michał poczekaj może pojawią się kiedyś kolejne testy jakiejś większej usługi i wtedy nas zaproszą :) może jakaś limuzyna po nas przyjedzie :) trzeba oczekiewać, że taka firma jak home.pl wprowadzi jeszcze wiele ciekawych usług i wagonami towarowymi będą nam dostarczać gadżety :)
     
  7. Jephrey

    Jephrey Asystent Beta-tester

    Wiadomości:
    141
    Docenione treści:
    8
    widze Piotrek kawke wypiles hahaha humor Ci dopisuje :p albo te maile z banku cie w tak dobry humor wprowadzily a swoja droga poczte masz w home?- i filtry antyspamowe puscily Ci spamik?chociaz z drugiej strony wizja przytulenia 9 baniek nie jest zla :) ciekawe ile to byloby szaf serwerowych moze Blade'a by postawil hahaha co jak myslisz?
     
  8. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    no bank napisał, że mi chcą dać 9 i 6 zer ale jakoś nie chcą dać :) filtr nie przepuścił spamu, sam zapisałem się na jedno forum które widać sprzedało bazę :)
    humor mi w sumie prawie zawsze dopisuje, muszę chyba zacząć zarabiać na szerzeniu dobrego humoru :)
    ps. ja nigdy w Szczecinie nie byłem, tam jest chyba morze niedaleko hahahaha (a nie, byłem przejazdem jadąc do Świnoujścia, ale to ze 20 lat temu :) )
     
  9. Jephrey

    Jephrey Asystent Beta-tester

    Wiadomości:
    141
    Docenione treści:
    8
    polecam wizyte w Szczecinie i w knajpie Bombay ceny moze najtansze nie sa ale lody melonowe maja niezle no i Kawiarnia Fabryka daje rade dobra kawe daja ale najlepsza wiadomo w LAstadii haha ;) no i te wygodne kanapy w home ;) do Warszawy daleko bys nie mial a i w HP Discovery Center dosc fajnie bylo.Jesli chodzi o duze wdrozenie to nie bardzo widze co by mozna wdrozyc?w sumie all jest dedyki sa VPS sa ProCloud jest mail jest co by tu mozna jeszcze wdrazac hahaa ;) mam nadzieje ze home cos wymysli w miare szybko ida swieta zima wiec i w pracy bedzie mi sie nudzic przez 24 godziny zawsze moza cos kreatywnego wymyslec hahaa a ile czasu na testy ;)
     
  10. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    wdrażać można usługi których ludzie w firmach potrzebują :D a trochę ich jest :) jednak to nie temat o tym :)
     

Poleć forum znajomym