1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Strona ładuje się jedynie z przedrostkiem www

Dyskusja w 'Hosting i domeny internetowe' rozpoczęta przez użytkownika Tentenn91, 2 Kwiecień 2019.

  1. Tentenn91

    Tentenn91 Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    1
    Witam

    Mam problem i nie mogę znaleźć rozwiązania w internecie, wszystkie poradniki są dla tych, którym strona ładuje się bez www, a u mnie jest odwrotnie. Pisałam wielokrotnie do home.pl ale niestety z ich strony pomoc jest żadna, odpisują po tygodniu i nie udzielają porad dla początkujących.
    Kupiłam domenę do swojego bloga na blogspocie. Mam już ją podpiętą, niestety dopóki nie wpiszę pełnego adresu wraz z przedrostkiem www strona nie załaduje się. Przez to ruch jest właściwie żaden bo mało kto wpisuje pełen adres, przez co wyświetla się błąd zamiast bloga. Jak mogę to naprawić?

    Dziękuję
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Ustawienia -> Publikowanie -> Przekierowanie domeny w ustawieniach Bloggera. Tu powinny być dostępne opcje dot. właściwego przekierowania. O ile domena jest prawidłowo wydelegowana na serwer GHS Google to konfiguracja powinna być ok lub wymagać tylko doprecyzowanie po stronie bloggera. @casar może Ty wtrącisz kilka słów od siebie?
     
  3. Tentenn91

    Tentenn91 Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    1
    Dziękuję za odpowiedź. Wygląda to tak w ustawieniach bloggera :
     

    Załączone pliki:

  4. casar

    casar Profesjonalista

    Wiadomości:
    507
    Docenione treści:
    135
  5. Tentenn91

    Tentenn91 Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    1
    casar lubi to.

Poleć forum znajomym