1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Tytuł strony

Dyskusja w 'Kreator stron internetowych' rozpoczęta przez użytkownika Pipin, 11 Maj 2016.

  1. Pipin

    Pipin Początkujący

    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    Witam. Zrobiłem i opublikowałem stronę w Click Web Basic. Po wyswietleniu np.strony głównej w przeglądarce na zakładce wyświetla się ,,Home Page,,tak jak w nawigacji, pozostałe podstrony podobnie, Kontakt, Oferta itp. Co trzeba zrobić żeby wyświetlał się inny tytuł np. nazwa domeny, firmy, jakieś dodatkowe informacje?
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
  3. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Jak edytujesz wybraną podstronę, pojawi się pole Tytuł w nawigacji i Tytuł w przeglądarce. A także adres URL.

    hhhh.png
     
  4. Pipin

    Pipin Początkujący

    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    Dzięki za reakcję.
    Kiedy edytuję preferencje Strony głównej, w polu -Tytuł w Nawigacji- mam wpisane Home Page, w polu -Adres URL podstrony- mam wpisane home (bez możliwości edycji z mojej strony, po najechaniu kursorem pojawia się czerwone kółeczko, rozumiem że jest to wpisane domyślnie przez kreatora), w polu -Tytuł w przeglądarce- wpisałem Nazwa Firmy plus trzy słowa określające rodzaj działalności.
    Kiedy otwieram stronę w przeglądarce, na zakładce strony głównej wyświetla się Home Page a chciałbym żeby pojawił się wpis z pola - Tytuł w przeglądarce- czyli Nazwa Firmy itd.
    Jak to zrobić?
     
  5. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Ok. Strona główna zawsze będzie miała adres URL jako /home.

    Co to tytułu w nawigacji, sugeruję spróbować wyczyścić pamięć cache przeglądarki, u mnie już jest "terefere" :)

    Nawet jeśli wybierzesz stronę Kontakt (adres URL, np. /kontakt) i zaznaczysz opcję Ustaw jako stronę główną, to jej adres zostanie zmieniony na /home, za to adres strony głównej (pierwotnej) będziesz mógł edytować.

    Co do tego adresu /home w przypadku strony głównej nie jest on nigdzie wyświetlany, ani na pasku adresów ani w tytule.

    Jak coś, rób zrzuty ekranu.
     

Poleć forum znajomym