1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Złe cofnięcie

Dyskusja w 'Sugestie i zgłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika kcieslak, 11 Lipiec 2017.

  1. kcieslak

    kcieslak Artysta

    Wiadomości:
    278
    Docenione treści:
    67
    Mając 2 serwery (hostingowe) przypisane do konta i robiąc tak:
    usługi www -> 2 serwer (2 z kolei kupiony) -> akcje -> przypisz domenę ->anuluj i klikniemy wtedy Zarządzanie serwerem: serwer 2 (na górze to cofnięcie) to po jego kliknięciu przejdziemy na zarządzanie serwerem 1.
    Jakby co mam to nagrane hypercamem ale tu ich nie wrzucam bo nie chce udostępniać nazw serwerów (a jednak są one tu kluczowe). Jakby co mogę podesłać w PW.
     
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Dziękuję za wiadomość. Wystawiłem zgłoszenie do naszego zespołu (numer sprawy: QABETA-601).

    [​IMG]
     
  3. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    W obecnej wersji panelu nie możemy tego zreplikować. Po kliknięciu "Anuluj", nie ma obecnie nigdzie opcji "Zarządzanie serwerem". Jeśli dalej u Ciebie występuje ta sytuacja, to proszę o nowy opis.

    Przy okazji sprawdzania Twojego zgłoszenia, znaleźliśmy inny błąd i opisaliśmy go w nowym zgłoszeniu (ONEAPS-2324), gdzie po anulowaniu przypisania domeny, wyświetlany jest jeden zbędny komunikat błędu.
     

Poleć forum znajomym