1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Prośba o pomoc ZNIKNĘŁY ZDJĘCIA W SKLEPIE

Dyskusja w 'Sugestie i zgłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika omeg, 1 Czerwiec 2018.

  1. omeg

    omeg Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
  2. omeg

    omeg Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    W dniu 28 maja zgłosiliśmy błąd działania sklepu polegający na tym, że przy składaniu zamówienia klient zamiast przejść do podsumowania zamówienia i strony płatności widział stronę z informacją o błędzie (załączam).
    Home.pl 29 maja rzekomo naprawił tę sytuację pisząc maila z przeprosinami, ale w rzeczywistości błąd nadal występował.
    Home.pl złożył między 28 a 31 maja kilkadziesiąt zamówień testowych w sklepie próbując rozwiązać problem. Efekt?? Wszystkie zdjęcia w moim sklepie są NIEWIDOCZNE.

    Niewidoczne zdjęcia = ZERO zamówień.
    Tak oto Home.pl pozbawił mnie zamówień i pieniędzy.

    Wczoraj w nocy Pani Daria Makuch z infolinii skasowała mnie 61,50 zł za przywrócenie wersji sklepu sprzed 24 godzin, ale nie rozwiązało to problemu widoczności zdjęć. I od wczoraj od 23:22 Home.pl kompletnie nas olał, a zdjęcia w sklepie nadal SĄ NIEWIDOCZNE.

    W chwili obecnej przedstawiciel mojej firmy jedzie fizycznie na Zbożową do siedziby Home.pl bo na infolinii NIE MOŻNA się dodzwonić - próbowaliśmy 1,5 godziny dzwonić i nic.

    Żenada to jest mało powiedziane.
     
  3. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    @omeg daj adres strony to postaram się podpowiedzieć w czym jest problem :)
    mam pewną myśl co może być nie tak.
     

Poleć forum znajomym