1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Biała strona w WordPress i komunikaty błędów

Dyskusja w 'WordPress, Joomla!, PHP, HTML, CSS' rozpoczęta przez użytkownika Mikser, 15 Czerwiec 2015.

  1. Mikser

    Mikser Początkujący

    Wiadomości:
    6
    Docenione treści:
    1
    Nie mogę dodać Widgety bo strona robi się cała biała
    a gdy chcę dodać post pojawia się komunikat "Ta strona prosi o potwierdzenie jej opuszczenia - wprowadzone dane mogły nie zostać zapisane"
    jeśli dodaje do postu zdjęcie pojawia się taki komunikat "Błąd nazwazdjecia.jpg Wystąpił błąd podczas wysyłania pliku na serwer. Proszę spróbować ponownie później."
    taki komunikat pojawia się na zawsze jak dodaję zdjęcie
    Instalowałem ręcznie wersja wersji 4.2.2–pl_PL
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Zapewne jest to spowodowane działaniem statystyk serwisu STAT.PL które można aktywować w panelu administracyjnym.

    https://pomoc.home.pl/baza-wiedzy/jak-wlaczycwylaczyc-statystyki-stat-pl/

    W tym artykule pomocy masz wskazane rozwiązanie, skorzystaj z niego i wyłącz statystyki. Jeśli chcesz monitorować ruch na stronie, zdecydowanie polecamy Google Analytics, które z naszych obserwacji nie powodują żadnego konfliktu z większością popularnych CMS.

    Jeśli będziesz miał problem z tym tematem, odezwij się.
     
    Mariusz lubi to.
  3. Mikser

    Mikser Początkujący

    Wiadomości:
    6
    Docenione treści:
    1
    Dziękuję po wyłączeniu STAT.PL wszystko jest poprawnie nie ma żadnych problemów pliki ładują się bez problemu, z pisaniem postów też nie ma problemowi i z Widgetami też nie ma problemu
     
    Grzesiek lubi to.

Poleć forum znajomym