1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Błąd 504

Dyskusja w 'Domeny' rozpoczęta przez użytkownika testali, 19 Kwiecień 2018.

  1. testali

    testali Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Witam otóż parę dni temu wystąpił problem na stronie mojego znajomego. Strona przestała się ładować i zaczął pojawiać się błąd 500 z błędem 504 na zmianę. Nic nie zostało zmodyfikowane w przekierowaniu strony lub tym podobne. Jaka może być natura tego błędu?

    500 Internal Error
    The server encountered an internal error and could not complete your request.

    504 little Server Error
    The server cannot process the request due to a little internal error...
     
  2. casar

    casar Profesjonalista

    Wiadomości:
    507
    Docenione treści:
    135
    Czy błąd pojawiał się od razu po wywołaniu strony, czy po kilku chwilach mielenia?
     
  3. testali

    testali Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Pojawia się po dłuższym przemieleniu jakieś 30 sek
     
  4. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    polecam sprawdzić działający tam skrypt+ zobaczyć czy nie dokleiło Ci coś kopacza bitconów do strony
     
  5. casar

    casar Profesjonalista

    Wiadomości:
    507
    Docenione treści:
    135
    W tej sytuacji komunikat wskazuje na błąd aplikacji, która przetwarza dane, oczekuje na jakieś dane z zewnątrz lub próbuje połączyć się do zewnętrznego hosta, który może być niedostępny.

    Do polecenia @TheL , zasugerowałbym jeszcze przeskanować skrypty jakimś antywirusem lokalnie na komputerze.
     
  6. janNowak

    janNowak Bywalec

    Wiadomości:
    15
    Docenione treści:
    1
    "Dzień dobry. Przy próbie aktualizacji Prestashopa(1.6.1.18 do 1.6.1.19 modułem 1 click upgrade) pojawia się error 500.
    Podczas skanowania plików presty modułem Antyvirus pro, oficjalny moduł z repozytoriu presty pojawia się błąd 504.
    Skanowanie witryny zakupionym modułem czy możliwość aktualizacji oprogramowania do nowszej wersji to przecież podstawy i pewnie ustawione na serwerze przez usługodawcę hostingowego parametry czasu wykonania skryptu na te podstawy pozwalają, bo nie wyobrażam sobie komercyjnej usługi inaczej. Z tym nie powinno być nigdy najmniejszego problemu. To czynności standardowe i podstawowe, coś jak wrzucenie pliku na serwer. Próbuję juz 10 dzień. POMOCY!"
    doklejam tu bo na poprzednim wątku oznaczone "rozwiązany"
     
  7. janNowak

    janNowak Bywalec

    Wiadomości:
    15
    Docenione treści:
    1
    upgrade się udał. czas wykonywania skryptu ok. Walczę jeszcze z 504 na skanowaniu modułem
     
  8. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @janNowak czy temat udało się rozwiązać?
     
  9. janNowak

    janNowak Bywalec

    Wiadomości:
    15
    Docenione treści:
    1
    https://gyazo.com/dad97600678ec876d26d757cacc6faad
    https://gyazo.com/5b1d0ac3278d78fd47edfaa80b0ded36
    niestety wszystkie czynności moduł robi dla sklepu ale skanować nie może.
    Mamy wykupioną usługe sitelock i tam podglądam ewentualne zmiany w plikach.
    Liczę na to że i zakupionym modułem przeskanuję kiedyć sklep.
    Sitlock to nie wszystko. Na Wordpresie mamy Wordfence i on dokładnie wskazuje nie tylko plik, ale i fragment kodu który bruździ. Na Preste kupiliśmy Protect Shop PRO / Anti Hack ze skanerem i nie kończy skanowania bo 504.
     

Poleć forum znajomym