1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Czy da się zmienić domyślną czcionkę?

Dyskusja w 'Obsługa skrzynki e-mail w Poczcie home.pl' rozpoczęta przez użytkownika jakubgross, 24 Lipiec 2017.

  1. jakubgross

    jakubgross Bywalec

    Wiadomości:
    16
    Docenione treści:
    3
    Witam,

    czy w webmailu jest dostępna opcja zmiany domyślnej czcionki? Po prostu, chodzi mi o to, że jak zaczynam pisać nową wiadomość to ma być ustawiona ta czcionka i rozmiar, który chcę, a nie ten, który jest narzucony.

    Pozdrawiam,
    Jakub Gross
     
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    W webmailu (https://poczta.home.pl) nie ma możliwości określenia innej domyślnej czcionki. W przypadku odpowiadania lub tworzenia nowej wiadomości e-mail, w oknie edycji wiadomości należy kliknąć "Opcje" -> "HTML". Po wybraniu tej opcji możliwe będzie formatowanie wiadomości w HTML, co umożliwia m.in. wybór odpowiedniej czcionki oraz jej wielkości.

    Niestety webmail nie umożliwia jednak zdefiniowania jednej domyślnej czcionki, która zawsze będzie używana podczas edycji wiadomości - wymagane jest ręczne ustawienie takiej czcionki.

    Konsultowałem tę kwestię z kierownikiem produktu i nie planujemy zmian w tym zakresie.
     

    Załączone pliki:

    jakubgross lubi to.
  3. jakubgross

    jakubgross Bywalec

    Wiadomości:
    16
    Docenione treści:
    3
    Dziękuję za odpowiedź.
     

Poleć forum znajomym