1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

SUGESTIA FV via Email

Dyskusja w 'Sugestie i zgłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika LorK, 6 Maj 2019.

  1. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    Dziś dostałem email o temacie "Wystawiliśmy dokument pro forma nr ZO/H/2019/006....".
    W treści wiadomości nie wiem za co jest FV. Klikam na link "Opłać usługę" i nadal nie wiem za który certyfikat płacę.
    W wiadomości jest załącznik PDF - a tam "homeSSL Start - abonament".
    Loguję się do "starego" panel.home.pl - tutaj wszystkie certyfikaty są opłacone.
    Loguję się do "nowego" - tutaj dwa nie są opłacone, ale są jeszcze ważne ale 3 z nich w tym miesiącu kończą ważność. Ale nadal nie wiem, za który płacę. Trochę to słabe.

    Czy nie można dodać w treści wiadomości za jaką usługę jest ta opłata?
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    FEEDBACK-1631 wystawiłem zgłoszenie sugestie dot. analizy powiadomień. mam nadzieję, że skontaktowałeś się z nami celem wyjaśnienia sytuacji i ustalenia czego dotyczy płatność. Pro Forma jest dokumentem informacyjnym. W nowym panelu system płatności został uproszczony oraz dodaliśmy nowe mechanizmy wynikające z całego silnika panelu, np. płatności cykliczne czy generowanie płatności w dowolnym momencie.
     

Poleć forum znajomym