1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE HTTP 500 w czasie logowania

Dyskusja w 'Poczta home.pl' rozpoczęta przez użytkownika LorK, 10 Maj 2016.

  1. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    Witam,

    ponoć 30 kwietnia były wdrażane jakieś aktualizacje do poczty. Ja nowości zobaczyłem dopiero dziś. Się nawet ucieszyłem.
    Teraz nie mogę się zalogować - serwer rzuca 500 lub jakieś timeouty. Pocztę dziś sprawdzam przez WWW.

    Czy jest to przejściowe? Czy to coś poważniejszego?
     
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Wczoraj odnotowywaliśmy przejściowe niedogodności z Pocztą home.pl. Dzisiaj nie powinny one występować.
     
  3. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    @Mariusz , a dziś? Dziś nie dostaję "500" ale dostaję timeouty... przy czym na forum wchodzę bez problemu.
     
  4. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @LorK potwierdzam, że mamy niedogodności z dostępem do https://poczta.home.pl

    Podkreślam, że wspomniane niedogodności dotyczą panelu poczty, a nie samego serwera pocztowego. Poczta dochodzi na skrzynki e-mail i kolokwialnie mówiąc nigdzie nie znikają. Niedogodności dotyczą tylko panelu pocztowego, odbiór wiadomości z serwera pocztowego za pośrednictwem innych aplikacji powinna działać bez żadnych problemów.

    Więcej informacji opublikowaliśmy na facebooku: https://www.facebook.com/homepl/posts/1090036034375410
     
  5. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    trochę się Home.pl dostało za to widzę. Mam nadzieję, że to przejściowe problemy i szybko się nie powtórzą.
     
  6. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Trochę? Ty widziałeś jakie marudzenie było na facebooku? Inni gadali jakie to złe home ja w tym czasie używałem normalnie poczty przez roundcube :)
     
  7. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    Przeczytałem jakieś 10 komentarzy :D Wszystkie były takie same... nie korzystałem z tego okrągłego-sześcianu bo, się nie pochwaliłeś tu, że można takie rzeczy. Musiałem tylko poczekać aż telefon pobierze mi archiwalne emaile, bo IMAP na szczęście działał :) @Mariusz czemu nie było informacji (takiej jak na FB), tutaj na forum? Ustawiłem sobie monitorowanie wszystkich wątków... a i tak mi umkło, bo nie mam FB :/
     
  8. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Ech zainstaluj sobie roundcube na wszelki wypadek. Ja planuję z niego na stałe korzystać bo jest 1000razy szybszy :)
     
  9. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    wpiszę sobie w TO DO. Z tego co widziałem, to chyba przygotowałeś opis jak to zrobić.
     
  10. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Tak jest opis na 10 minut roboty max :)
     
  11. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @LorK - przyznam, że z powodu wspomnianego piątku 13stego, który był bardzo pracowity dla wszystkich, nie mogliśmy odpowiednio zareagować na forum. Odpowiem trochę żartobliwie, że wszystkie zasoby zostały skierowane na facebooka. Obiecuję, że następnym razem (chociaż wierzę, że następnego razu nie będzie) - nie zapomnimy dodać stosownego komunikatu na forum jako osobny wątek.
     
  12. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Faktycznie na FB wszyscy odpowiadali po tym co tam się działo :D
     

Poleć forum znajomym