1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Integracja z allegro

Dyskusja w 'Dodatki oraz integracje' rozpoczęta przez użytkownika Seron98, 30 Czerwiec 2019.

  1. Seron98

    Seron98 Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Witam. Próbuję zintegrować swój sklep z allegro, ale bez skutku. Robię wszystko tak jak w poradniku. Niby mnie przekierowuje do Allegro, pokazuje mi się by się zalogować i robię to. Następnie wyświetla mi się komunikat:

    Próbujesz powiązać swoje konto xxxx z aplikacją Home.pl SaaS.

    Jeśli wyrazisz zgodę, aplikacja będzie mogła wykonywać działania na Allegro w Twoim imieniu (np. pobierać informacje o sprzedaży, zarządzać ofertami itp.).

    Klikam Powiąż konto. I dalej zostaję wylogowany ze sklepu. Loguje się ponownie i dalej każe mi się integrować z allegro. Nie wiem co robię źle. Sugerowałem się waszym przedpotopowym poradnikiem z waszej strony, ale odbiega on znacząco od tego co ja widzę na ekranie.
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
  3. HubertK

    HubertK eCommerce Team home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    18
    Docenione treści:
    1
    @Seron98 w sytuacji gdy po połączeniu sklepu z Allegro zostajesz ponownie wylogowany ze sklepu i sytuacja się powtarza, sugerowałbym spróbować zintegrować sklep na innej przeglądarce (zalecamy FF bądź Chrome) ewentualnie w trybie incognito.
     

Poleć forum znajomym