1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE J.3.7.4 - Zniknające komponenty w menu.

Dyskusja w 'WordPress, Joomla!, PHP, HTML, CSS' rozpoczęta przez użytkownika jedrus, 4 Sierpień 2017.

  1. plseba

    plseba Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    2
    Udało mi się rozwiązać ten problem z komponentem REKLAMA. Z innymi pewnie będzie podobnie.

    Odinstalowałem w Rozszerzenia - Instalacje - Zarządzanie
    moduł i komponent reklama. Jak po tym dawałem naprawę bazy danych to wywalał błąd że nie znaleziono tabeli.

    Zainstalowałem AKTUALIZACJĘ joomla 3.8.6
    This package is for performing updates from Joomla! 2.5 and previous 3.x releases to 3.8.6.

    Potem naprawiłem bazę danych
    i w Rozszerzenia - Instalacje - Wykrywanie odnalazłem Reklamę i zainstalowałem ją ponownie. Komponent powrócił na swoje miejsce.

    Z komponentem TAGI wystarczyło zainstalować ww. aktualizację i naprawić bazę danych. Tagów osobiście bym nie usuwał bo pewnie usunie wszystkie tagi w artykułach.
     
    Mariusz lubi to.
  2. jedrus

    jedrus Bystrzak

    Wiadomości:
    60
    Docenione treści:
    11
    Za dużo kombinacji i "niepewnosci" - już postawiłem stronę od nowa ale dzięki. Może kumus ta rada sie przyda. :)
     
    Mariusz lubi to.
  3. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Na podstawie odpowiedzi opublikowanych przez autora wątku @jedrus oraz usera @plseba ustawiam temat za rozwiązany.
     
  4. jedrus

    jedrus Bystrzak

    Wiadomości:
    60
    Docenione treści:
    11
    Ojoj.... długo to wisi więc można zamknąć bez rozwiązania. Postawiłem wszystko od nawa i problem zniknął :)
     
    Mariusz lubi to.

Poleć forum znajomym