1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Kontent w module zależny od kategorii

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika thyss, 5 Październik 2017.

  1. thyss

    thyss Bywalec

    Wiadomości:
    15
    Docenione treści:
    1
    Czy da się stworzyć moduł którego zawartość bedzie zależna od kategorii w jakiej się znajdujemy? (Lub od strony produktu jaki oglądamy)

    Np moduł w ktorym bym polecał dodatkowy produkt do zakupu ale w kategorii damskiej - produkt damski, męskiej - męski itp
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
  3. thyss

    thyss Bywalec

    Wiadomości:
    15
    Docenione treści:
    1
    Dziękuję za szybką odpowiedź. Chodzi mi raczej o reakcję kontentu modułu na stronę na której się wyświetla - w moim pytaniu listing kategorii.

    Albo np czy mogę przygotować różne moduły - np czysty html i wpinac ja na różne listingi?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
     
  4. thyss

    thyss Bywalec

    Wiadomości:
    15
    Docenione treści:
    1
    Chyba zakręciłem :)

    Wyobrazam to sobie tak - wpinam na listingu kategorii jakiś moduł i w zależności od tego co to za kategoria pojawiają mi się inny (wcześniej skonfigurowany) kontent. Pewnie to niemożliwe ale wolę dopytać. Bardzo by mi to pomogło.
     
  5. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Rozmawiałem prywatnie z @TheL i ponoć może być to możliwe, ale nie jest to takie proste. Może @TheL będzie w stanie odkryć rąbek tajemnicy w tej sprawie.
     
  6. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    W skrócie, każda kategoria ma inny id i dodając odpowiednią ilość modułów z unikalnymi id oraz odpowiednio operując stylami można w danej kategorii pokazać tylko ten moduł. Zabawy jest dość dużo z tym.
     
    thyss lubi to.
  7. thyss

    thyss Bywalec

    Wiadomości:
    15
    Docenione treści:
    1
    Dziękuje Panowie!
    Pobawie się bo chyba warto.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
     
  8. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Jeśli jakimś cudem znajdę chwilę to opiszę jak to zrobić, gra jest warta świeczki, ale jak powiedziałem nie jest to zabawa dla laika :D
     
  9. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Przygotowanie modułu nie będzie problemem, bo w sekcji Konfiguracja --> Wygląd --> aktywny styl graficzny --> Moduły, możesz dodawać nowe, z własnym kodem. Analogicznie w tej sekcji, ale po lewej jest Własny styl CSS i własny kod JS, co zwiększa możliwości. Kwestią dyskusyjną (patrz posty wyżej) zostaje powiązanie modułu z contentem czyli np. wybraną podstroną lub akcją.
     
  10. thyss

    thyss Bywalec

    Wiadomości:
    15
    Docenione treści:
    1
    „dyskusyjną” oznacza, że może się nie udać powiązać? Czy jakoś inaczej to rozumieć?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
     

Poleć forum znajomym