1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Kontynuacja planu po zmianie komputera

Dyskusja w 'Acronis Backup - ochrona i kopia zapasowa' rozpoczęta przez użytkownika Darek78, 7 Maj 2018.

  1. Darek78

    Darek78 Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Cześć,
    Mam ustawiony backup do chmury dla wybranych katalogów z dysku zewnętrznego.

    Zmieniłem komputer i chciałby na nowym "kontynuować" wykonywanie tego backupu. Czy jest możliwość "przepięcia" kopii w chmurze do innego komputera?

    Wiem, że mogę utworzyć nowy plan, ale w takiej sytuacji cały backup wykona się ponownie. Chodzi o to aby tych danych nie trzeba było ponownie przesyłać do chmury, bo dane nie uległy zmianie, a zmienił się jedynie komputer z którego wykonywany jest backup.
    Dodam, że mam prawo do ochrony tylko jednego urządzenia i bez usunięcia poprzedniego nie mogę wykonać kopii na kolejnym.
     
    Ostatnia modyfikacja: 7 Maj 2018
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @Darek78 a jeśli na nowym komputerze utworzyć te same katalogi i ścieżki? @LukaszD może Ty coś podpowiesz? Wystawiłem zgłoszenie z pytaniem: FEEDBACK-1438
     
  3. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Z informacji jakie uzyskałem, nie ma możliwości przepięcia planu między komputerami, a jedynie przywrócić na inny komputer.
     
  4. Darek78

    Darek78 Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Dziękuję za informację.
    Tego się niestety obawiałem (czyli że ponownie muszę przesłać dane do chmury z nowego komputera :( )
     

Poleć forum znajomym