1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

moduł Facebook i wyświetlanie twarzy osób, które polubiły

Dyskusja w 'Kreator stron internetowych' rozpoczęta przez użytkownika Robson, 3 Czerwiec 2015.

  1. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Jeśli Robson będziesz chciał pozostać przy ClickWeb to mogę Ci pomóc ze wstawieniem kodu, jeśli byłby jeszcze dostęp do CSS to mógłbym Ci ten Likebox wstawić w dowolne miejsce nawet "do góry nogami" :D
    Jeśli jednak chcesz przejść na wyższą usługę to najlepiej BUSINESS CLOUD BASIC lub BASIC CLOUD STARTER (ten polecam z kilku przyczyn) https://home.pl/hosting#ekonomiczny
    i na nim uruchomić Wordpressa z czym również mogę Ci pomóc, a patrząc jak mało masz rzeczy na stronie przeniesienie tego na Wordpressa to max godzinka i miałbyś wszystko ładnie i proste w obsłudze :D
     
  2. Robson

    Robson Bywalec

    Wiadomości:
    19
    Docenione treści:
    0
    Super - wspólnymi siłami się udało :)

    Stat4U dodane oraz okienko z FB (wygenerowałem je ze strony webfrik.pl - kod z forum nie poszedł, ale to szczegół może coś namieszałem).

    A czy macie wpływ na to jak jest zlokalizowana ta dodana przez mnie ikonka od statystyki Stat4u na samym dole strony. Możecie mi w tym pomóc, żeby ją przenieść na dolną część ciemnego paska strony, a nie na dodatkowy, biały wiesz na dole strony? Mogę Wam np podesłać cały kod Stat4 na prv, żebyście zerknęli.

    Co do Business Cloud, zastanowię się, widzę że są tam też są bazy, i możliwość dodawania plików via. FTP, a żeby zainstalować np sugerowaną fajną statystykę PIWIK byłoby to niezbędne. Choć tutaj znów nasuwa się pytanie czy w Business są szablony stron, czy jest w pakiecie Poczta - cała ta kwestia z przeniesieniem postów na blogu, galerii, wpisów itd trosze mnie przerasta, na razie musi mi to wystarczyć - choć z Waszym wsparciem można góry przenosić :)

    Ps. Proszę jeszcze tylko o pomoc w przeniesieniu tej ikony stat4U we wskazane miejsce lub inne bardzie sensowne :) Dacie radę mi w tym jeszcze pomóc?

    Bardzo Dziękuję!

    Robson
     
    Ostatnia modyfikacja: 28 Czerwiec 2015
  3. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    nie było mnie trochę na forum, ale już znowu jestem :)
    kod z forum działa na 100% dobrze, sam go używam :)
    jeśli chcesz się pobawić pozycją tej ikonki daj cały kod stat4u do diva i daj mu np styl:
    margin: auto;
    margin-top:-20px;
    text-align:center;

    marginesami możesz sobie pojeździć po stronie jak chcesz, nawet IE w miarę dobrze.
    Na Business Cloud masz autoinstalatory gdzie możesz zainstalować sobie kilkoma kliknięciami np wordpressa w którym prowadzenie takiej strony jak Twoja to banalnie prosta sprawa. W wordpressie masz wiele skórek do wyboru :)
     

Poleć forum znajomym