1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Prośba o pomoc Nie mogę dodać nowej treści po usunięciu Joomla

Dyskusja w 'WordPress, Joomla!, PHP, HTML, CSS' rozpoczęta przez użytkownika krissiak, 27 Luty 2018.

  1. krissiak

    krissiak Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Usunąłem z folderów na serwerze autoinstalatora i Joomle bo nie wiedziałem jak to uruchomić i teraz nie mogę dodać żadnej nowej treści w języku HTML na moich stronach. Usunął mi się też przypadkowo folder TMP. POMOCY, JAK TO NAPRAWIĆ.
     
  2. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    @krissiak nie wiele rozumiem z Twojej wypowiedzi.

    TMP możesz zrobić sam.

    > Usunąłem z folderów na serwerze autoinstalatora i Joomle

    Joomla była podkatalogiem autoinstalatora?

    > nie mogę dodać żadnej nowej treści w języku HTML

    gdzie nie możesz dodać?
     
  3. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Na serwerze FTP znajdziesz dostęp do katalogu backup, sugerowałbym zacząć od przywrócenia kopii zapasowej. W kolejnym kroku od dalszej konfiguracji stron WWW.

    Jeśli zaczynasz od budowania nowych serwisów WWW, to możesz skorzystać z autoinstalatora od nowa, tworząc nowy serwis.

    Aby to wszystko miało ręce i nogi, napisz proszę jeszcze raz co chcesz zrobić, wskażę Ci instrukcję.
     
  4. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    @Grzesiek backup już mu chyba nie pomoże.
     
  5. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Jeśli nic nie ruszał, być może coś zostało. Ale na podstawie w/w informacji o danych z profilu trudno mi się ustosunkować do problemu i wskazywać sensowne rozwiązania.
     

Poleć forum znajomym