1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Strona główna-jak zmienić ten napis

Dyskusja w 'Kreator stron internetowych' rozpoczęta przez użytkownika lukoa, 20 Luty 2017.

  1. lukoa

    lukoa Spryciarz

    Wiadomości:
    46
    Docenione treści:
    9
    Witam,

    szybko, krótko i na temat :)

    Jak zmienić Ten napis "strona główna", który się wyświetla np po wpisaniu adresu www w poście facebooka. Wyskakuje wtedy takie coś jak na zdjęciu w załączniku a chciałbym żeby było coś innego. No próbuje i nie mogę tego ogarnąć :) Jakieś sugestie pomocy??? Będę wdzięczny

    Pozdrawiam
     

    Załączone pliki:

  2. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    W ustawieniach języka i we frazach :)
    oj rozpędziłem się :D to dotyczy Clickshopa :D
     
  3. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @lukoa a jeśli klikniesz podczas tworzenia posta na Facebooku w ten napis "Strona główna" to nie włącza się mozliwość edycji tego napisu w poście na facebooku? Mam wrażenie, że już kiedys zmieniałem tytuły postów w ten właśnie sposób (według Twojego przykładu wystarczyło kliknąć w napis "Strona główna", aby go edytować).
     
  4. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Na pewno jest możliwość zmiany ale można to poprawić wpisując w tłumaczeniu nazwę sklepu zamiast strona główna :) Powiedzmy, że nie powinno to zaszkodzić stronie, chyba, że fizycznie gdzieś jest widoczny napis strona główna w sklepie.
     
  5. lukoa

    lukoa Spryciarz

    Wiadomości:
    46
    Docenione treści:
    9
    No to niestety, ale muszę Was zmartwić...Na facebooku bynajmniej u mnie się nie da poprawić tego napisu a co do zmiany tytułu (tytł w nawigacji, tytuł w przeglądarce) itd w ustawieniach nadal wyświetlane jest "strona główna". No nie wiem gdzie tego szukać już......brak pomysłów
     
  6. casar

    casar Profesjonalista

    Wiadomości:
    507
    Docenione treści:
    135
    Sprawdź teraz ;)

    Ps. Ustaw w ClickWebie swoją domenę na główny adres strony, bo obecnie jest adres systemowy.
     
    lukoa lubi to.
  7. lukoa

    lukoa Spryciarz

    Wiadomości:
    46
    Docenione treści:
    9
    mam ustawioną swoją domenę....ale to w samym edytorze...gdzieś jeszcze mam zmienić?

    No to nie wiem......w edytorze jest ustawione, ale pewnie gdzieś indziej to trzeba ogarnąć..... Mimo wszystko @casar dzięki za pomoc
     
    Ostatnia modyfikacja: 21 Luty 2017
  8. casar

    casar Profesjonalista

    Wiadomości:
    507
    Docenione treści:
    135
    W samym edytorze w Ustawieniach strony/Zarządzaj poszukaj opcji Preferowana domena (w zależności od wersji edytora ścieżka do ustawień jest inna).
     
  9. lukoa

    lukoa Spryciarz

    Wiadomości:
    46
    Docenione treści:
    9
    no i tam mam ustawioną swoją domenę.....jednak nadal pokazuje tak jak pokazuje-systemową...
     
  10. casar

    casar Profesjonalista

    Wiadomości:
    507
    Docenione treści:
    135
    W takim razie kwestia do wyjaśnienia przez BOK. Chociaż może to też kwestia samego Facebooka.
     
  11. lukoa

    lukoa Spryciarz

    Wiadomości:
    46
    Docenione treści:
    9
    Jeżeli chodzi o opis to jest już ok.. Tylko pokazuje nie poprawna domenę i przy okazji może wyjaśni się kolejny problem ponieważ już kiedyś widziałem już ten problem u siebie. I to nie tylko Facebook niestety. Gdzieś kiedyś chciałem dodać link do strony i również pokazała rim domena systemowa. Także czekam na jakieś wieści bo może albo ja mam coś źle albo jest błąd gdzieś w systemie....

    Dzięki mimo wszystko za chęć pomocy
     
  12. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Najprawdopodobniej przyczyną tej sytuacji jest ten fragment kodu w Twojej stronie:
    Kod:
    <meta property="og:url" content="http://www.clickweb1658893.home.pl">
    Zauważyłem, że nazwa strony już wyświetla się poprawnie. Wysłałem zgłoszenie do naszego specjalisty (QA-37260), aby zweryfikować kwestie z tym adresem Click Web, który wyświetla się pod tworzonym postem.
    lukoa-facebook.png

    Proszę o cierpliwość, gdy uzyskam informacje zwrotne od specjalisty, wrócę tutaj do tematu.
     
  13. lukoa

    lukoa Spryciarz

    Wiadomości:
    46
    Docenione treści:
    9
    No wszystko możliwe-ja się nie znam niestety na tym żeby jednoznaczenie stwierdzić przyczynę tego właśnie błędu. :). Czekam z wielka niecierpliwością na informacje.
     
  14. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @lukoa dane zostały odświeżone i facebook poprawnie wyświetla już domenę pod tworzonym postem. Sprawdzamy jeszcze kwestie z tagiem og: (dam znać jak uzyskać wiecej infomacji o tagu).

    edit: usuniecie i ponowne dodanie widgetów facebook, po ponownym przeindeksowaniu przez FB i odczekaniu "pewnego czasu ustalonego przez FB", poiwnno nadpisac OG url.
     

Poleć forum znajomym