1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Szablony do sklepu internetowego Prestashop

Dyskusja w 'Firma w Internecie' rozpoczęta przez użytkownika grafike-pl, 22 Lipiec 2016.

  1. grafike-pl

    grafike-pl Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witam,

    Jeśli potrzebujesz wdrożyć lub odświeżyć swój sklep oparty na silniku Prestashop i chcesz mieć inny, unikatowy wygląd sklepu, który wyróżni Cię wśród konkurencji i zwiększy sprzedaż to dobrze trafiłeś. Oferuję profesjonalne szablony Prestashop od wersji 1.6.0.4 do aktualnie najnowszej 1.6.1.6. Ponad to dostaniecie do nich polskojęzyczne wsparcie techniczne. Próżno go szukać u innych wydawców szablonów, ponieważ prawie wszyscy wydawcy są obcokrajowcami.

    Kupując szablony ode mnie przez Prestashop Addons macie gwarancję zakupu i pewną pomoc we wdrożeniu szablonu i konfiguracji. Inne oferty z szablonami mogą być nie sprawdzane pod kątem jakości i poprawności. Moje szablony są sprawdzone przez samych twórców oprogramowania Prestashop!

    Lista szablonów mojego autorstwa pod poniższym linkiem:

    http://addons.prestashop.com/pl/2_community-developer?contributor=565130

    lub na mojej oficjalnej stronie:

    http://prestashopszablony.pl/pl/

    Zapraszam do zakupu i służę pomocą.

    [​IMG]
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Post zostaje z nami, dlatego, że dotyczy on jedynie szablonów oferowanych przez użytkownika.

    Ze względu jednak że dotyczy to sklepu internetowego, chce tylko zwrócić uwagę, że oferta dotyczy platformy e-sklepu Presta Shop. Platforma ta może zostać zainstalowana w ramach hostingu oferowanego w home.pl, nie jest jednak objęta wsparciem technicznym w zakresie konfiguracji, obsługi czy ewentualnych niedogodności w działaniu aplikacji.

    W ramach oferty home.pl dajemy możliwość zakupu platformy Click Shop, której szablony i rozwiązania technologiczne są inne niż platformy, której szablony oferowane są wyżej. Click Shop to sklep internetowy, wraz z całym zapleczem, tj. wsparciem technicznym, serwerem na strony WWW i pocztę, gotowymi integracjami, pakietami bonusów, dostępem do bezpłatnych oraz płatnych szablonów graficznych.

    W przypadku pytań lub wątpliwości, dotyczących w/w oferty, prosimy o kontakt z autorem wiadomości.
     

Poleć forum znajomym