1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ODRZUCONE Warianty oraz dodatkowe pole rodzaju wyboru

Dyskusja w 'Panel sklepu' rozpoczęta przez użytkownika burtin, 1 Sierpień 2016.

  1. burtin

    burtin Stały bywalec

    Wiadomości:
    43
    Docenione treści:
    3
    Obecnie w polach rodzaju wyboru wariantów mamy: plik, pole tekstowe, radio, select, checkbox oraz paletę kolorów.

    Proszę o wzięcie pod uwagę dodania jeszcze jednej opcji: obraz (plik/i graficzny/e).

    Obecnie warianty musimy "opisać", tzn. jakoś je nazwać. Co często klientowi nic nie mówi, a i miesjca brak. Jeśli jakiś wariant produktu różni się np. wzorem wykończenia, którego nie można opisać a należałoby go pokazać, np. na zdjęciu, takiej możliwości nie mamy.

    Ja wyobrażam to sobie w ten sposób. Przy nazwie wariantu, np.: wykończenie umieszczony byłby dodatkowy przycisk lub link (z napisyem edytowalnym) po kliknięciu którego, ukazywałoby się okno (podobnie jak przy kliknięciu na zdjęcie), one byłoby podzielone na okna, w których widoczne byłyby obrazy, wcześniej uploadowane wraz z opisem. Wyboru wartości dokonywałby klient poprzez kliknięcie obrazu.

    Nie znalazłem tego rozwiązania w żadnym innym sklepie w PL.
     
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @burtin przepraszam za tak długi okres oczekiwania. Przed chwilą wysłałem zgłoszenie z Twoją sugestią do kierownika produktu Clisk Shop (numer zgłoszenia: FEEDBACK-719). Proszę o cierpliwość, gdy otrzymam odpowiedź, dam znać tutaj na forum.

    Na tę chwilę nie mogę nic nowego dodać do tematu, ponieważ muszę skonsultować to z "tęższymi głowami", które bardziej znają system sklepu internetowego Click Shop ode mnie.
     
  3. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @burtin w panelu sklepu istnieje wariant o nazwie PLIK - jeżeli chcesz żeby były załączane grafiki to spróbuj skorzystać z wariantu plik.
     
  4. burtin

    burtin Stały bywalec

    Wiadomości:
    43
    Docenione treści:
    3
    Kolega nie wie chyba za bardzo o czym mówi... Wariantem PLIK to klient może dosłać do sklepu swoją propozycję. Co to ma wspólnego z wariantami produktu, których nazwa klientowi nic nie da, bo powinno się je pokazać?
     
    Ostatnia modyfikacja: 10 Sierpień 2016
  5. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @burtin wybacz, ale źle Ciebie zrozumiałem. Teraz wiem, że szukasz możliwość, aby to ADMIN sklepu miał możliwość dodania do produktu pliku, który następnie będzie dostępy do pobrania przez klientów, np. PDF z instrukcją obsługi.

    Propozycja rozwiązania, którą zaproponowałem wcześniej pozwalała na dodanie pliku przez klienta, a nie Admina. Wybacz za to nieporozumienie.

    Otrzymałem przed chwilą potwierdzenie, że Twoja sugestia została zaakceptowana i przesłana do zespołu, który zajmuje się rozwojem sklepu internetowego Click Shop. Nie mogę podać żadnych potencjalnych terminów wdrożenia takiego dodatkowego pola... z uwagi na kolejkę innych zgłoszeń/sugestii. Proszę śledź nasze komunikaty o najbliższych aktualizacjach sklepu.

    Dopóki nie wprowadzimy takiej funkcji, mogę zasugerować dodawanie dodatkowych plików przy produktach w postaci linku dodawanego do opisu produktu. Link może prowadzić do pliku (np. PDF) umieszczonego na serwerze FTP sklepu.
     

Poleć forum znajomym