1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Prośba o pomoc WordPress utknęłam

Dyskusja w 'WordPress, Joomla!, PHP, HTML, CSS' rozpoczęta przez użytkownika Mika725, 21 Czerwiec 2018.

  1. Mika725

    Mika725 Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witam, tworzyłam na serwerze stronę w Wordpressie. Jestem totalnie zielona i przez niewiedzę zmieniłam w kokpicie Adres WordPressa (URL) i Adres witryny (URL) z adresu serwera na adres domeny stasiakwieczorek.pl. Teraz ani nie mam dostępu do tworzonej strony. Ani pod adresem strony nic nie mam, a w dodatku nie jestem w stanie zalogować się do wordpressa ponieważ nie reaguje na moje hasło. Kiedy próbuje odzyskać hasło pokazuje mi się informacja jak na zrzucie w załączniku i tak w kółko. Utknęłam i proszę o pomoc!

    Aha rozbiłam oczywiście wszystkie zalecenia związane z modyfikacją pliku
    wp-config.php nie zadziałało, edycja pliku functions.php też nic. Chyba robiłam wszystko co znalazłam w necie. Pomocy!
     

    Załączone pliki:

    • wp log.png
      wp log.png
      Rozmiar pliku:
      219,1 KB
      Wyświetleń:
      639
  2. casar

    casar Profesjonalista

    Wiadomości:
    507
    Docenione treści:
    135
    Możesz jeszcze zmienić adres strony w bazie MySQL (pola siterurl i home w tabeli settings), ale dużo łatwiej zrobić to za pomocą SSH.
    Jeśli masz dostęp SSH na swoim serwerze, to daj znać, podam Ci co trzeba zrobić.

    Jeśli nie, to przeczytaj poradnik na pomocy -> klik . Dowiesz się z niego przede wszystkim jak dostać się do bazy MySQL Wordpressa, a potem tylko trzeba znaleźć tabelę (np. wp_settings) i w niej zmodyfikować pola odpowiedzialne za adres strony (j.w. sieteurl i home).
     

Poleć forum znajomym