1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ODRZUCONE Zadania cykliczne

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika jacek_lodz, 17 Kwiecień 2018.

  1. jacek_lodz

    jacek_lodz Stały bywalec

    Wiadomości:
    44
    Docenione treści:
    0
    Witam,
    Chciałbym mieć możliwość natychmiastowego odświeżenia np. pliku Ceneo generowanego ze sklepu.
    1. Czy jest taka opcja?
    2. Czy wywołując https://******.pl/cron__shop.php mogę to osiągnąć?
    3. Jeśli w/w jest prawdą, to czemu plik się nie odświeża? Strona odpala się momentalnie, w historii zadań widać, że wszystko niby się wygenerowało ale plik wciąż stary. Uwagę zwraca to, że czas generowania pliku na poziomie 50ms co na moje oko jest mylące, jaby system się wywalał w tym momencie.
    4. Mimo, że niektóre integracje są wyłączone to w historii zadań widzę, że są generowane pliki. Po co?


    Jacek
     
  2. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @jacek_lodz
    Ad1. z poziomu aplikacji rozszerzone ceneo możesz generować samodzielnie plik XML,
    W przypadku pozostałych pytań będzie konieczna dokładna weryfikacja Twojej usługi. Prześlij do Nas wiadomość email poprzez panel.home.pl w celu dokładnej analizy lub przekaż mi na PW dane sklepu :)
     
  3. jacek_lodz

    jacek_lodz Stały bywalec

    Wiadomości:
    44
    Docenione treści:
    0
    Chciałb

    Rozszerzone ceneo: czy to może być wykonywane cyklicznie?

    Chciałbym jak do tej pory korzystać ze standardowego generowania plików integracyjnych z możliwością utworzenia pliku na żądanie. Cron mógłby mi to zapewnić gdyby działał.

    konto lajtit.pl
     
  4. PiotrekZ

    PiotrekZ eCommerce Team Moderator forum

    Wiadomości:
    149
    Docenione treści:
    8
    @jacek_lodz pliki XML są automatycznie odświeżane przez crony o godzinie 24. Nie ma możliwości, aby wykonać ten proces samodzielnie.
     
  5. jacek_lodz

    jacek_lodz Stały bywalec

    Wiadomości:
    44
    Docenione treści:
    0
    Wg mnie są odświeżane częściej.
    344345 Generowanie danych porównywarki cen Ceneo 20 kwietnia 2018 13:00 161 313,00 ms.
     

Poleć forum znajomym