1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Strona Główna - jak wyswietlic produkty na stronie glownej sklepu

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika Twórcza Chata, 21 Listopad 2016.

  1. Twórcza Chata

    Twórcza Chata Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Mam problem, z ustawień konfiguracyjnych wynika,że na stronie głównej mogą wyświetlać się produkty ze sklepu. Jak bym nie ustawiał, pokazują mi się tylko przeciągnięte tam moduły. Jeśli ktoś może pomóc to z góry dziękuję
     
  2. Goldlux24

    Goldlux24 Bystrzak

    Wiadomości:
    66
    Docenione treści:
    18
    Podaj adres strony :)

    Przy dodawaniu produktu zaznaczasz "Produkt polecany" na pierwszej zakładce produktu.

    [​IMG]

    Pamiętaj, że musi być moduł polecanych produktów.
     
    Twórcza Chata i Mariusz lubią to.
  3. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    a czy tu nie chodzi o widoczność produktów ustawianą w szablonie w strona główna?
     
  4. Twórcza Chata

    Twórcza Chata Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
     
  5. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Dokładnie, produkty widoczne na stronie głównej to produkty ulokowane w modułach, np. Polecane, Promocje, Bessellery, Nowości. Skorzystaj z www.pomoc.home.pl wpisując w wyszukiwarce wybraną frazę. Szybko odszukasz interesujące Cie artykuły dot. działania poszczególnych modułów. Całość włączysz w sekcji Konfiguracja --> Wygląd --> Aktywny styl graficzny --> Moduły. W razie pytań, pisz.
     
  6. Tomek333

    Tomek333 Ulubieniec

    Wiadomości:
    196
    Docenione treści:
    6
    A jak zmienić jedyne H1 w sklepie o nazwie " Polecane produkty" na inną nazwę ze słowem kluczowym ?

    Czyli jak wybiore wyswietlanie na głównej powiedzmy 10 produktów i ustalę priorytet dla 10 to pozbędę się ze strony głównej stronicowania pod polecanymi produktami 1,2 ,3 itd ?
     
  7. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    o ile dobrze myślę to nie 10, a 9, jednak mogę się mylić :D
    ad pierwszego nie rozumiem
     
  8. Tomek333

    Tomek333 Ulubieniec

    Wiadomości:
    196
    Docenione treści:
    6
    Jak zmienić nazwe H1 na stronie głównej "Polecane produkty" ?
     
  9. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Konfiguracja --> Ustawienia regionalne --> Języki --> Polski --> Frazy --> ...
     
    Tomek333 lubi to.

Poleć forum znajomym