1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

home.pl Ho ho ho...homeSSL na Mikołajki!

Dyskusja w 'Aktualności i komunikaty' rozpoczęta przez użytkownika Adam, 5 Grudzień 2016.

  1. Adam

    Adam Social Media home.pl home.pl Administrator forum

    Wiadomości:
    271
    Docenione treści:
    73
    [​IMG]

    Witajcie,

    jesteście dla nas bardzo ważną społecznością (społecznością klientów!), dlatego przekazuje Wam to info przedpremierowo:

    już jutro ruszamy na Facebooku z małym prezentem mikołajkowym. Mowa o kodzie rabatowym na certyfikat homeSSL za...symboliczną złotówkę (+ VAT)!

    Taniej się po prostu nie da, ale wiadomo - jest Mikołaj to i dało radę podładować akcję z większym rabatem :)

    Kod teoretycznie powinien działać od północy, ale razem z naszym kierownikiem produktu udało mi się "wyczarować" z mikołajowego worka 10 sztuk specjalnie dla Was, do rejestracji jeszcze dzisiaj! Wystarczy, że:

    1. Wejdziecie na stronę https://home.pl/ssl
    2. Dodacie certyfikat homeSSL do koszyka
    3. Przejdziecie do realizacji zamówienia
    4. Klikniecie na "Zmień ofertę"
    5. Wpiszecie w okno kod SSL-MIKOLAJ (wielkość znaków ma znaczenie!)

    Jeżeli wyczerpiecie źródełko - porozmawiam o kolejnym worku rozmaitości dla Was :)

    Dlaczego warto uzbroić się w SSL już teraz? Po pierwsze - Google od dawna pisze o coraz większym znaczeniu certyfikatu w SEO, po drugie w Google Chrome niebawem wprowadzone zostaną zmiany które jeszcze bardziej podkreślą brak https na stronie (będzie boleć!).

    Po trzecie - tutaj nowość, Wordpress zapowiedział 1 grudnia dużą aktualizację w 2017, która spowoduje, że CMS będzie działać tylko przy adresach z https. Zmiany mają być konkretne, bo będą dotyczyć core'owych plików i konfiguracji. Nie warto więc igrać z ogniem :)
     
    TheL, Goldlux24 oraz Mariusz lubią to.
  2. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    To ja poproszę taki certyfikat wtedy kiedy WP będzie tego wymagał :)
     
    LorK lubi to.
  3. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    też tak pomyślałem :D
     
  4. Adam

    Adam Social Media home.pl home.pl Administrator forum

    Wiadomości:
    271
    Docenione treści:
    73
    @TheL @LorK Zawsze możecie zakupić certyfikat SSL teraz, a złożyć zamówienie za kilka miesięcy. W home.pl nie musisz od razu go aktywować i wyznaczać domeny. Zamówienie będzie dostępne w panelu przez cały rok. PS. promocja trwa :)
     
  5. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    @Adam :D a czy Ty kiedykolwiek kupowałeś u Was certyfikat? :D Jego czas leci od dnia zakupu, a nie dnia wskazania domeny :D
     
  6. Adam

    Adam Social Media home.pl home.pl Administrator forum

    Wiadomości:
    271
    Docenione treści:
    73
    @TheL Przykro mi to stwierdzić, ale...jesteś w błędzie :) Usługa to jedno, a zamówienie certyfikatu to drugie. W skrócie:

    Kupujesz homeSSL i opłacasz zamówienie - > ważność zamówienia to 365 dni.
    Nie wyznaczasz od razu domeny (bo np. czekasz na własny wymarzony adres :))
    Po 100 dniach okazuje się, że masz już swoją domenę i chcesz zamówić dla niej certyfikat
    Po 100 dniach zamówienie homeSSL ma już 265 dni
    Wchodzisz do panelu i uruchamiasz w zamówieniu homeSSL certyfikację dla domeny
    Po zakończeniu certyfikacji zamówienie jak i sam certyfikat mają 365 dni ważności :)

    Gdyby mechanizm działał tak jak piszesz - mielibyśmy sporo problemów z dostawcami usługi jak i klientami :D
     
    TheL lubi to.
  7. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    hnmm, aż zaraz sprawdzę, mam już usługę która na ze 100 dni mniej, zamówię do niej certyfikat :D
     
  8. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Masz rację, przez to narobiłem sobie nieźle :D zainstalowałem nowy certyfikat na serwerze na którym się właśnie kończył 21, i teraz mam nieszyfrowane połączenie :D
     
  9. Adam

    Adam Social Media home.pl home.pl Administrator forum

    Wiadomości:
    271
    Docenione treści:
    73
    Dlatego zachęcam do użycia naszego mikołajkowego kodu :) Działasz teraz i nie martwisz się o Wordpressa później.
     
  10. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    faktycznie, kto by się spodziewał, że to tak działa :) dzięki :)
     
    Adam lubi to.
  11. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Tylko trzeba to opłacić normalnie bo epłatnościami się nie opłaca :p
     

Poleć forum znajomym