1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Strona główna "zamula"

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika alek, 21 Grudzień 2016.

  1. alek

    alek Nowicjusz

    Wiadomości:
    23
    Docenione treści:
    0
    Mam problem ze stroną główną mojego sklepu bobo-mania.pl. Dzisiaj zauważyłem, że strona podczas przewijania nie działa płynnie - przycina się, Dzieje się tak tylko na większych monitorach >21, na mniejszych strona główna działa płynnie.
    Wszystko wraca do normalności po wyłączeniu modułów "Nowości" i "Promocje". Ma ktoś pomysł dlaczego nagle strona główna zaczęła chodzić wolniej?
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @alek polecałbym wykonać kilka testów w tym wyłączył główny slider, mam wrażenie że jego ruch mocno spowalnia stronę. Nie widzę aby coś się działo na stronie, poza tym że zawsze polecamy optymalizować grafikę, ale testy wykazały mi bardzo długi czas ładowania grafik... może jest tego wszystkiego za dużo po prostu. Jutro podpytam Przemka, opiekuna produktu, czy ma jakiś pomysł.
     
  3. alek

    alek Nowicjusz

    Wiadomości:
    23
    Docenione treści:
    0
    Na razie wyłączyłem slider nowości i niby wszystko gra. Spróbuję jak mówisz zrobić parę testów i pobawię się z grafikami.
     
  4. alek

    alek Nowicjusz

    Wiadomości:
    23
    Docenione treści:
    0
    Żeby nie tworzyć kolejnego tematu to zapytam tutaj.

    Jak przerobić kod by informacje o ciasteczkach można było zamykać z lewej strony? W tej chwili osoby osoby posiadające mniejsze nie mogą wyłączyć powiadomienia.
    Bez tytułu.png
     
  5. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Możesz spróbować wykonać edycje pliku body_head.tpl i np. przenieść krzyzyk z prawej na lewą.
     

Poleć forum znajomym