1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Transfer Przeniesienie Domeny pomiędzy serwerami Home.pl

Dyskusja w 'Domeny' rozpoczęta przez użytkownika atomix, 29 Grudzień 2016.

  1. atomix

    atomix Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Witam

    Mam problem z przeniesieniem domen pomiędzy serwerami Home.pl.Otóz posiadam jeden serwis który chciałem przenieść na drugi hosting w serwisie Home.pl.Jednak przy próbie przypisania zew.domeny wywałiło błąd ,że jest to niemożliwe.Tak więc w ustawieniach domeny która miała zostac przeniesiona zmieniłem recznie jej przypisanie do serwera na drugiego gdzie miala sie znalesc.W chwili obecnej po wpisaniu adresu domeny ktora chcialem przeniesc wyswietla sie czesc innej strony i nie mam dostepu do wp-admina.

    Bardzo proszę o pomoc
     

    Załączone pliki:

    • home.png
      home.png
      Rozmiar pliku:
      127,2 KB
      Wyświetleń:
      2 874
  2. servicepl

    servicepl Stały bywalec

    Wiadomości:
    36
    Docenione treści:
    3
    Witam
    Logując sie do serwera na którym jest domena wejdz w konfiguracja usługi, następnie konfiguracja domeny.
    Tam jako pierwsza jest opcja "przepisania" domeny na inne konto w home.pl podając nazwę nowego konta i hasło
     
  3. atomix

    atomix Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Ok,udało mi się powrócić do stanu pierwotnego czyli strona znowu działa :) Dziękuję bardzo :)
     
  4. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Na pewno wszystko działa?
    Ogólnie jeśli serwery są u nas, to każda zmiana serwera czy folderu może się odświeżać maksymalnie do godziny czasu. Gdybyś miał jakiś problem z tą operacją, napisz po prostu o jakiej domenie mówimy i co chcesz zrobić. Możesz pisać na priv. Jeśli wystarczą CI ogóle informacje, to pisz tutaj, pomożemy. Pozdrawiam
     
  5. Panie Marku

    Panie Marku Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    W jaki sposób mogę przepisać domenę z hostingu ze starego panelu home.pl na inny hosting, ale w nowym panelu home.pl?
    "Konfiguracja usługi" -> "Konfiguracja domeny" -> "Przypisz domenę do usługi w home.pl" po podaniu nazwy docelowego hostingu oraz hasła pojawia się komunikat "Hasło do usługi (tylko jeśli zmiana usługi): Nieprawidłowe hasło."
     

Poleć forum znajomym