1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

zlecę stworzenie xml'a ..

Dyskusja w 'Hyde Park' rozpoczęta przez użytkownika Pioter, 7 Listopad 2016.

  1. Pioter

    Pioter Praktyk

    Wiadomości:
    34
    Docenione treści:
    1
    format taki jak ceneo ale z większą ilością zdjęć dla każdego produktu . ktoś chętny?
     
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
  3. Pioter

    Pioter Praktyk

    Wiadomości:
    34
    Docenione treści:
    1
  4. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    zobacz też co napisałem odnośnie API i XMLa, wszystko zależy czy masz czas i jak stoisz z php, zrobić to łatwo, ale wymaga trochę czasu.
     
    Pioter lubi to.
  5. Pioter

    Pioter Praktyk

    Wiadomości:
    34
    Docenione treści:
    1
    Cześć, jakieś sygnały co do tej płatnej wersji generatora pliku xml? czas mi zeżarło a więc nie podjąłem się chałupniczej roboty. Ulepszenie miało być pod koniec roku zatem zapytuję Amigos
     
  6. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Skonsultowałem temat dosłownie przed chwilą i otrzymałem potwierdzenie, że wraz z aktualizacją sklepu 1.8.4 pojawi się zakładka "Aplikacje", w której będzie można korzystać z dodatkowych wtyczek/aktualizacji do sklepu. Proszę jeszcze o cierpliwość, aktualizacja powinna nastąpić w ciągu najbliższych trzech tygodni.

    Jako ciekawostkę mogę napisać, że na początku wszystkie wtyczki będą bezpłatne, ale nie będzie to stała sytuacja.
     
  7. Pioter

    Pioter Praktyk

    Wiadomości:
    34
    Docenione treści:
    1
    No dobra mamy 3.02.2017 - zatem konkretne pytanie - na kiedy będzie obiecywana przez was Panowie wtyczka? zapowiadana była na koniec roku 2016 ,teraz zaglądam do aktualizacji "w Aplikacje" a tam ...dhl i facebook ... i nic więcej.
    Niedługo kończy mi się abonament więc bardzo przyda mi się konkretna informacja cobym mógł ewentualnie korzystać z dobrodziejstw konkurencji pomijając oczekiwanie na coś czego nie ma a być miało 2 razy. Z góry dziękuję!
     
    Ostatnia modyfikacja: 3 Luty 2017
  8. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Dosłownie na dniach pojawi się wtyczka, która załatwi sprawy związane z rozszerzonym XML. Przepraszam za zaistniałą sytuację i proszę jeszcze o cierpliwość.
     

Poleć forum znajomym