1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Wysuwany moduł Facebook

Dyskusja w 'Zmiana wyglądu sklepu i edycja zaawansowana' rozpoczęta przez użytkownika LensEye, 8 Listopad 2016.

  1. Słoik

    Słoik Znawca

    Wiadomości:
    246
    Docenione treści:
    26
    Pytanie, czy funkcja :hover użyta w:
    Kod:
    #facebook:hover {
    right: 0;}
    }
    
    działa w ogóle na ekranach dotykowych? Chyba potrzebuje do działania kursora? To chyba jest przyczyną, że mój moduł FB nie wysuwa się na tablecie?
    Czy istnieje możliwość aplikacji tego lub podobnego rozwiązania na tabletach?
     
  2. Słoik

    Słoik Znawca

    Wiadomości:
    246
    Docenione treści:
    26
    Znalazłem takie info:
    Kod:
    Add onclick="" to anything you wish iOS to recognise as an element with a hover.
     
    <div onclick="">Click Me!</div>
    
    albo
    
    <div class="image-container" onclick="void(0)">
    
    Czy ktoś wie jak to zaimplementować?
     
  3. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @Słoik sprawdziłem na iPadzie i faktycznie slajder się nie wysuwa. W moich prywatnych projektach zawsze rezygnuję ze slajderów facebooka itp. (tzn. ukrywam je na urządzeniach mobilnych, bo potrafią zakryć zbyt dużą część ekranu). Niestety nie znam odpowiedzi na pytanie dlaczego slajder nie chce się wysuwać na ipadzie, może ktoś inny na forum będzie znał odpowiedź.
     
  4. Słoik

    Słoik Znawca

    Wiadomości:
    246
    Docenione treści:
    26
    @Mariusz z tego co wyczytałem, to funkcja :hover nie działa na iOS i żeby ją uruchomić trzeba, prawdopodobnie zaimplemetować onclick. Stąd też moje powyższe pyt. - w poście #22, o sposób jego implementacji...
     
  5. Wezyr

    Wezyr Zaglądacz

    Wiadomości:
    14
    Docenione treści:
    0
    Mam ten sam problem - kod drugiego wariatnu modyfikuje grafikę sklepu. Plz help
     

Poleć forum znajomym