1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Nie wyświetla się moduł "Opcje przeglądania"

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika LLukasz, 12 Styczeń 2017.

  1. LLukasz

    LLukasz Bywalec

    Wiadomości:
    15
    Docenione treści:
    3
    Witam serdecznie,
    od jakiegoś, bliżej niezidentyfikowanego, czasu nie wyświetlają się w moim szablonie RWD opcje przeglądania. Czy ma ktoś pomysł co mogło się stać, bo ja niestety nie mam pomysłu - link do sklepu? Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
    Pozdrawiam
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    T/6291820 - wystawiam zgłoszenie. Trudno mi jest okreslić co może być przyczyną, być może jest to związane z aktualizacją. Zapewne w tej sprawie kontaktował się będzie z Tobą nasz specjalista ds. Click Shop.
     
  3. sexylingerie.pl

    sexylingerie.pl Praktyk

    Wiadomości:
    30
    Docenione treści:
    5
    Mam ten sam problem, po aktualizacji okazało się że moduł "sam" się wyłączył a gdy zauważyłam że go nie mam po jego ponownym dodaniu niestety nadal nie mam opcji przeglądania, pomożesz? Adres strony to oczywiście moja nazwa :)
     
  4. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Z informacji które uzyskałem, faktycznie ta sytuacja jest związana z aktualizacją sklepów, ale nie nie jest to kwestia samego sklepu co plików skórek (szablonów).

    https://pomoc.home.pl/baza-wiedzy/aktualizacja-click-shop-do-wersji-1-8-2-i-1-8-3/ zgodnie z tym komunikatem oraz plikami DIFF dostepnymi na samym dole, trzeba dokonać aktualizacji plików skórki, które zakładam że były w Waszych sklepach modyfikowane (pliki .tpl). I jeśli pierwszy raz spotykacie się z tym tematem, to od razu informuję, że jeśli modyfikujemy skórki, to znaczy że trzeba swoje modyfikacje dostosować pod te, które dostarcza aktualizacja. Polecam przekazać to firmie która robiła skórki dla Was.
     
  5. sexylingerie.pl

    sexylingerie.pl Praktyk

    Wiadomości:
    30
    Docenione treści:
    5
    ok dzięki za info jednak dalej nie znam rozwiązania ponieważ pliki DIFF zawierają jedynie pliki w których w ogóle nie dokonywałam żadnych zmian więc nie powinno być problemu...?
    Modyfikowałam jedynie body_head.tpl, skin.less i variables.less a nie ma ich na liście ze zmianami.
     
  6. sexylingerie.pl

    sexylingerie.pl Praktyk

    Wiadomości:
    30
    Docenione treści:
    5
    udało mi się włączyć ten moduł ale działa niestety jedynie w kolumnie lewej, natomiast jak go daje na środkową część sklepu, niezależnie czy na górę, czy na dół to niestety moduł się nie wyświetla.
    @Grzesiek czy masz może pomysł dlaczego tak się dzieje?
     
  7. gabiec.pl

    gabiec.pl Spryciarz

    Wiadomości:
    48
    Docenione treści:
    32
    Witam
    Odnajdź linijkę kody w pliku _skin.less
    Kod:
    .centercol #box_filter, .top #box_filter, .footer #box_filter {
        display: none;
    }
    i zmień ją w ten sposób:
    Kod:
    .centercol #box_filter, .top #box_filter, .footer #box_filter {
        display: block;
    }
     
    Mariusz i sexylingerie.pl lubią to.
  8. sexylingerie.pl

    sexylingerie.pl Praktyk

    Wiadomości:
    30
    Docenione treści:
    5
  9. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Dobrze że działa, ale zakładam że może to być spowodowane też wyborem szablonu. Wiem, że pewne błędy dot. kolumn i modułów będą eliminowane wraz z aktualizacją X.8.4 - tydzień góra dwa.
     
    sexylingerie.pl lubi to.
  10. sexylingerie.pl

    sexylingerie.pl Praktyk

    Wiadomości:
    30
    Docenione treści:
    5
    @Grzesiek
    Dzięki za info, będę teraz czujniejsza i tuż po aktualizacji sprawdzę jak działa sklep ;)
    Fajnie, że można liczyć tu na pomoc - dzięki!
     

Poleć forum znajomym