1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

KONKURS!!! Wygraj miesiąc bezpłatnej wysyłki z DHL Parcel

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika Mariusz, 1 Luty 2017.

  1. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Prowadzisz sklep internetowy lub wystawiasz aukcje? Darmowe przesyłki kurierskie na pewno Ci się przydadzą! Z okazji naszej współpracy z firmą DHL zapraszamy do konkursu, w którym do wygrania jest miesiąc bezpłatnych przesyłek kurierskich dla Twojej firmy.

    Aby wziąć udział w konkursie należy spełnić 2 warunki:

    1. Podpisać umowę z DHL Parcel w ramach oferty handlowej DHL Parcel dla home.pl – możesz to wykonać pod tym adresem: https://home.pl/dhl?utm_source=bloghomepl&utm_campaign=DHL-Parcel-promo&utm_medium=article

    2. Wysłać do 28 lutego na adres promocja.dhl@dhl.com odpowiedź na pytanie konkursowe:

    Dlaczego warto nadawać przesyłki z DHL Parcel?
    Wraz z odpowiedzią na pytanie konkursowe prześlij również dane firmy biorącej udział w konkursie (nazwę i adres firmy oraz imię, nazwisko, e-mail i numer telefonu osoby kontaktowej, numer klienta DHL (nr SAP) – otrzymasz go od razu po spełnieniu warunku nr 1).

    DHL-konkurs-600x400.png

    Nagrodą główną w konkursie jest darmowa wysyłka paczek do 31,5 kg w okresie 1-31.03.2017 (jednak nie więcej niż 50 sztuk) – wartość nagrody to 600 zł. Dla uczestników z miejsc 2-5 mamy 4 zestawy gadżetów DHL Parcel.

    DHL Parcel w home.pl to idealne rozwiązanie dla wszystkich abonentów usług Click Shop oraz hostingu, na którym działają sklepy internetowe. W ciągu 25 lat działalności na polskim rynku firma DHL może pochwalić się 45 mln dostarczonych przesyłek, 40 tys zadowolonych klientów, ponad 3000 kurierów i 41 terminalami w całej Polsce. Skorzystaj z usług DHL dla home.pl już teraz. Załóż konto za darmo TUTAJ.

    Więcej informacji:
    https://blog.home.pl/2017/02/konkurs-wygraj-miesiac-bezplatnej-wysylki-z-dhl-parcel/

    Regulamin konkursu: https://blog.home.pl/wp-content/uploads/2017/01/Konkurs_DHLParcel-01022017.pdf

    nagrody-DHL.png
     
  2. oscar2000

    oscar2000 Praktyk

    Wiadomości:
    33
    Docenione treści:
    2
    a integracje sklepu z nimi tez będziecie zapewniać za darmo w tym okresie ? w app store 19 złoty będzie dostępne w clickshopie .
     
  3. papux

    papux Laureat

    Wiadomości:
    402
    Docenione treści:
    114
    Może i fajny wabik jednak cena 11 netto nie jest kusząca.
     
  4. Adam

    Adam Social Media home.pl home.pl Administrator forum

    Wiadomości:
    271
    Docenione treści:
    73
    W przypadku rejestracji konta DHL przez stronę home.pl aktywacja konta jak i sama integracja w sklepie jest bezpłatna.

    Biorąc pod uwagę udogodnienia, jakie oferuje DHL - oferta naszym zdaniem jest atrakcyjna. DHL regularnie od kilku lat znajduje się w czołówce firm kurierskich, a nowe mechanizmy do obsługi paczek tj. Parcel są wielu klientom bardzo na rękę. Oczywiście, jeżeli komuś zależy mocno na cenie, to pewnie znajdzie firmę, która zrobi to taniej o 2 zł, ale jest jeszcze coś takiego jak zaufanie i solidność :) Z doświadczenia wiem, że kurier tani to niekoniecznie kurier rzetelny :) Pamiętam, jak jeden z takich przypadków zostawił mi przesyłkę....pod drzwiami podczas mojej nieobecności. Strach pomyśleć, co by się stało gdyby ktoś nieupoważniony wszedł do klatki. O DHL złego słowa powiedzieć natomiast nie mogę - wysyłałem przez nich i odbierałem kilkadziesiąt paczek w ostatnich latach.
     
  5. papux

    papux Laureat

    Wiadomości:
    402
    Docenione treści:
    114
    Nie widzę sensu się tłumaczyć.
    Każdy wybierze co chce.
     
  6. Adam

    Adam Social Media home.pl home.pl Administrator forum

    Wiadomości:
    271
    Docenione treści:
    73
    Oczywiście, nie naciskamy. Każdy może wybrać co chce :)
     
  7. Dominik

    Dominik Opiekun

    Wiadomości:
    176
    Docenione treści:
    27
    A ja niestety się nie zarejestruję. Mam taką zasadę, że nie rejestruję się na stronach, na których nie widzę cennika. Skoro nawet dla klientów home.pl nie ma ustalonej stałej stawki (lub chociaż widełek - taki cennik przy tylu paczkach, a taki przy tylu), to ja dziękuję, postoję.
     
  8. Adam

    Adam Social Media home.pl home.pl Administrator forum

    Wiadomości:
    271
    Docenione treści:
    73
    @Dominik
    Wszystkie ceny są negocjowane wraz z przedstawicielem DHL po rejestracji. Podawanie widełek w samej ofercie może być dla klienta mylące. Jeżeli ceny nie będą Cię satysfakcjonować - możesz oczywiście zrezygnować.
     
  9. Goldlux24

    Goldlux24 Bystrzak

    Wiadomości:
    66
    Docenione treści:
    18
    Myślę, że Apaczka wystarczy. Żeby uzyskać naprawdę korzystne ceny długoterminowo te pewnie trzeba z 300-500 przesyłek miesięcznie wysyłać.
     
  10. Dominik

    Dominik Opiekun

    Wiadomości:
    176
    Docenione treści:
    27
    @Adam Człowiek nie krowa i zdanie zmienia. Po zarejestrowaniu stwierdziłem, że:
    Apaczka w kraju wychodzi lepiej, ale zagranica... Zagranica w DHL24 jest zaje... super jest. Polecam wszystkim (nie trzeba podpisywać umowy na PL jeśli komuś nie pasuje).
     
  11. papux

    papux Laureat

    Wiadomości:
    402
    Docenione treści:
    114
    rzuć cene przykładową dhl24 do 10kg na Niemcy bo chce uwierzyć że śnie.
     
  12. Dominik

    Dominik Opiekun

    Wiadomości:
    176
    Docenione treści:
    27
    Nie chcę mieć sprawy sądowej (tajemnica handlowa itp), więc wysłałem na priv. Ale skomentuj, jak oceniasz te ceny.
     

Poleć forum znajomym