1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Jak dodać swoją aplikację do aplikacji w sklepie?

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika TheL, 21 Luty 2017.

  1. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Tak sobie patrzę na ich skromną ilość i nawet bym napisał kilka przydatnych, ale jak je dodać do sklepu :D Bez dodawania to ta opcja mija się z celem :)
    Miałbym dość dużo pomysłów jak usprawnić sklep i rozbudować go o nowe możliwości :)
     
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Tak, będzie taka opcja. Nie mogę podać w tej chwili terminu, ale mogę potwierdzić, że chcemy tak zrobić, aby użytkownicy również mogli dodawać własne wtyczki, np. udostępniając je innym użytkownikom za dodatkową opłatą. Autorzy najlepszych wtyczek będą mogli w ten sposób zarobić.
     
  3. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Ech ja bym chciał teraz :) lub chociaż jakieś info jak to ma być pisane i z czego może korzystać :D
     
  4. papux

    papux Laureat

    Wiadomości:
    402
    Docenione treści:
    114
    Idąc tym tokiem rozumowania powinniście mi płacić za pomoc innym na forum.
    Nie każdemu chodzi o pieniądze tylko o pomoc drugiej osobie.
    A jak znam życie home pl dowali sobie prowizję od pluginów pisanych przez użytkowników.
     
  5. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @papux nie sposób nie zgodzić się z Twoją opinią, ale Click Shop nie jest oprogramowaniem bezpłatnym. To jest produkt home.pl i w takiej sytuacji jak wyżej opisana, w naszej gestii jest i nadal będzie jego promowanie, aby np. producenci oprogramowania mogli korzystając z tej promocji, sprzedawać swoje produkty.

    Nie znamy szczegółów dot. tego w jaki sposób będzie działał cały system dodawania aplikacji. Niewykluczone że będzie to system prowizyjny, a może jednorazowa wypłata lub dystrybucja bezpłatnych aplikacji. W końcu sklep z aplikacjami jest częścią całego oprogramowania za które płacisz. Model biznesowy pozostawiamy kierownikowi produktu.

    Innym przykładem może być forum. Jak zapewne widzisz, czego staramy się z Mariuszem pilnować, tu na forum często sami i dzięki innym użytkownikom, także Tobie, dzielimy się wiedzą, która daleko wykracza poza zakres wsparcia naszej firmy. Wiedzy którą często na próżno szukać w sieci.

    Forum jest bezpłatne i sugerowanie płatnych rozwiązań, czy nawet polecanie pomocy chociażby agencji gabiec.pl (którzy są obecni na forum) to ostateczność. Nie chodzi tu kwestie finansowe. Wiesz zapewne że na wiele z pytań, które padają na forum, nie uzyskasz odpowiedzi w BOK. I nie jest to nasza niechęć, a fakt, że nasza firma świadczy konkretne usługi i wsparcie w zakresie ich obsługi i konfiguracji, ale np. nie zajmujemy się budowaniem stron czy ich modyfikacjami. Pomijam nasze usługi które faktycznie realizują taki proces jak zamówienie stron Click Web czy usługi reklamy internetowej dzięki partnerstwu z Google, a także PIT w ramach których są wykonywane pewne dyspozycje, także dyspozycje dot. sklepów Click Shop.

    Twoje sugestie i obawy są uzasadnione, czy jednak słuszne, trudno mi to potwierdzić a tym bardziej oceniać.
     
  6. ryra91

    ryra91 Użytkownik

    Wiadomości:
    59
    Docenione treści:
    3
    Znając życie wejdzie za 10lat :) Zdążysz zmienić platformę ;-)
     

Poleć forum znajomym