1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Click Shop wylogowywuje admina, błąd proszę o pomoc

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika stachurski12, 24 Luty 2017.

  1. stachurski12

    stachurski12 Użytkownik

    Wiadomości:
    50
    Docenione treści:
    2
    Witam od 3 dni mam ważny problem
    Non stop wylogowywuje mnie z panelu admina, wyskakuje monit o błędzie pobierania danych.
    Co mam zrobić w takiej sytuacji ?
    Proszę o odp pozdrawiam
     

    Załączone pliki:

  2. stachurski12

    stachurski12 Użytkownik

    Wiadomości:
    50
    Docenione treści:
    2
    Nie podpowie nikt ???
    Dodam że sprawdzałem na prywatnym laptopie i wszystko raczej działa - jednak na lapku na którym pracuje jest błąd i nie mogę nic zrobić w panelu admina. Zgłoszenie zrobiłem na infolini ale wiadomo ile musze czekać. Pomoże ktoś ? :)
     
  3. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Poproszę o informację jaka przeglądarka i jaki system operacyjny. Czy komunikat pojawia się losowo czy w jakiś konkretnych sytuacjach? Czy testowałeś to na innej przeglądarce na tym samym komputerze? Może to kwestia działania jakiegoś oprogramowania, np. programu antywirusowego, który wymusza zamknięcie sesji i ponowne logowanie? Wyłącz, przetestuj.

    Jeśli masz zgłoszenie to w przyszłości podaj je na forum abyśmy nie dublowali pracy. zaraz postaram się je odszukać i zobaczę co tam przesłałeś. jesli w/w informacji brakuje, uzupełnij je tu na forum. Musisz to przetestować, szczególnie że jak sam napisałes, na innym urządzeniu problemu nie ma. Nie otrzymałem też w tej chwili od kierownika produktu żadnych informacji aby takie sytuacje miały miejsce (inne podobne zgłoszenie), więc zakładam że to indywidualny przypadek.
     
  4. stachurski12

    stachurski12 Użytkownik

    Wiadomości:
    50
    Docenione treści:
    2
    Witam
    Pomogło czyszczenie catche + zmiana hasła
    Dzieki za odp pozdrawiam
     
    Mariusz lubi to.
  5. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Często ten problem pojawia się w przypadku problemów z łączem internetowym (to tak na marginesie)
     

Poleć forum znajomym