1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Homebiuro a Click shop

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika thyss, 3 Marzec 2017.

  1. thyss

    thyss Bywalec

    Wiadomości:
    15
    Docenione treści:
    1
    Witam,

    Zakupiłem click shop bo jest jasną i przejrzystą aplikacją sklepu internetowego. Dokupiłem homebiuro. I tu się rodzą pytania o to jak synhronizowć magazyn homebiuro z Click shop, czy zakupienie czegokolwiek poprzez www ma bezpośredni wpływ na magazyn, czy generowana jest z automatu faktura i parę tego typu (pewnie trywialnych) pytań.
    Czy jest gdziekolwiek jakaś instrukcja, poradnik, video - cokolwiek co pozwoliłoby mi zrozumieć jak działa homebiuro (unlimited) w połączeniu z Click shop?
     
    Ostatnia modyfikacja: 3 Marzec 2017
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
  3. thyss

    thyss Bywalec

    Wiadomości:
    15
    Docenione treści:
    1
    Serdecznie dziękuję za odpowiedź.
    Forum i pomoc znam już niestety na pamięć. Informacji o tym czy mam dodawać produkty do sklepu osobno a do homebiuro osobno, czy faktury wygenerują się automatycznie nie ma jednak nigdzie. Szukam jakiegokolwiek "How-to". Jakiejś instrukcji, dokumentacji.
    Przyznam, że nie wierzę że takowej nie ma - cały czas mam nadzieję że znajde i nie będę musiał przez tydzień metodą prób i błędów uczyć się na "żywym" organiźmie.
     
    Dominik lubi to.

Poleć forum znajomym