1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ODRZUCONE Kilka towarów z tym samym kodem (produkty wirtualne).

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika kggsm, 7 Marzec 2017.

  1. kggsm

    kggsm Nowicjusz

    Wiadomości:
    23
    Docenione treści:
    3
    Czy jest jakiś sposób aby pod jeden towar z konkretnym kodem towaru podpiąć kilka produktów pod różnymi nazwami wyświetlanymi w sklepie. Mam ten sam towar, który sprzedaje pod różnymi nazwami ale na magazynie występuje jako jedna pozycja.
    Może jakiś dodatek? Coś na zasadzie produktów wirtualnych?
     
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Proszę doprecyzuj czy chodzi o kod produktu czy o kod EAN, a może jeszcze o jakiś inny kod. Na tej podstawie będziemy szukać dla Ciebie odpowiedzi.
     
  3. kggsm

    kggsm Nowicjusz

    Wiadomości:
    23
    Docenione treści:
    3
    "Łączność" z programem magazynowym mam po kodzie produktu ale w sklepie nie można dodać dwóch towarów z tym samym kodem produktu i tu jest problem.
     
  4. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Czyli jedyną opcją jeśli dobrze pamiętam są warianty produktu. Temat przekazany do weryfikacji, odezwiemy się.
     
  5. Wovi

    Wovi Zaglądacz

    Wiadomości:
    11
    Docenione treści:
    3
    Witam,
    Jeśli chodzi o szybki i masowa przeglądanie i aktualizowanie stanu wraz z cenami to :
    U mnie wygląda to w nastepujący sposób.
    1 kod produktu - 1 produkt.
    1 kod ean - odpowiada grupie produktów
    Kod producenta - jak wyżej.
    U mnie jest np w obecnej chwili 10 produktów które maja np numer od 1 do 10. są one w 1 grupie "kod ean"
    Masowo można wyszukiwać za pomocą kodu ean w produktach w rubryce "ID lub kod"
    Natomiast Kod producenta okresla nam dany produkt,

    Mam nadzieje ze o to chodzi :)
    Pozdrawiam.
     
  6. kggsm

    kggsm Nowicjusz

    Wiadomości:
    23
    Docenione treści:
    3
    Niestety u mnie się to nie sprawdzi bo Click Studio łączy się z programem magazynowym po kodzie produktu...
     
  7. Wovi

    Wovi Zaglądacz

    Wiadomości:
    11
    Docenione treści:
    3
    A click studio nie może się łaczyć po innych kodach?
    Np po tych dostepnych w Konfiguracja - > Produkty - > Konfiguracja porównywarek
    -Kod ISBN
    -Kod BLOZ7
    -Kod BLOZ12
     
  8. kggsm

    kggsm Nowicjusz

    Wiadomości:
    23
    Docenione treści:
    3
    Z tego co wiem to niestety nie. W programie nie ma opcji zmiany.
     
  9. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Dziękuję za wyjaśnienia. Niestety, ale wspomniane ID może być tylko jedno
    Nie, Click Studio nie może łączyć się po innych kodach. W programie nie ma też opcji zmiany.

    Z tego co kojarzę, to nawet zewnętrzna aplikacja integrująca sklep Click Shop nie umożliwi tworzenia produktów wirtualnych w taki sposób jak opisałeś.

    Uprzedzając kolejne pytania: to chciałbym dodatkowo poinformować, że wsparcie dla aplikacji Click Studio zostało zakończone. Aplikacja nie jest wspierana w zakresie świadczonej pomocy oraz nie jest aktualizowana do nowszych wersji.
     

Poleć forum znajomym