1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Nie mogę zapisać: Automatycznie dodawaj klientów do tej grupy

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika kggsm, 6 Marzec 2017.

  1. kggsm

    kggsm Nowicjusz

    Wiadomości:
    23
    Docenione treści:
    3
    Witam.
    W "Edytuj grupę klientów" próbuje zmienić "Automatycznie dodawaj klientów do tej grupy" z "Nie" na "Tak". Niestety po kliknięciu na "Zapisz" wraca z powrotem na "Nie".
    Próbowałem tworzyć nową grupę, sprawdzałem też czy to tylko może tak pokazuje ale po dodaniu nowego klienta nie dodaje go do żadnej z grup.
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Wygląda na jakiś błąd po stronie sklepu, zgłosiłem do opiekuna produktu: FEEDBACK-1061 daj nam chwilę na identyfikację problemu. Jesli konieczna będzie autoryzacja do sklepu, odezwiemy się priv.
     
  3. eve

    eve Nowicjusz

    Wiadomości:
    22
    Docenione treści:
    1
    U nas identyczna sytuacja jak powyżej.
     
  4. kggsm

    kggsm Nowicjusz

    Wiadomości:
    23
    Docenione treści:
    3
    Nic się w tej sprawie nie dzieje a zgłaszałem temat w poniedziałek.
     
  5. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Temat przekazany do kierownika i zgłoszony do programistów. Faktycznie odnotowaliśmy taki problem. Temat w trakcie realizacji, proszę o zachowanie cierpliwości.
     
  6. kggsm

    kggsm Nowicjusz

    Wiadomości:
    23
    Docenione treści:
    3
    Problem nadal nie został rozwiązany.
     
  7. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Jak napisałem wyżej, potwierdzamy problem, został przekazany do identyfikacji rozwiązania i poprawy. Czas realizacji w chwili obecnej nie jest podany.
     
  8. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @kggsm @eve status zgłoszenia FEEDBACK-1061 bez zmian. Ponowiłem zapytanie do kierownika produktu w tej sprawie. Proszę jeszcze o cierpliwość, wrócę tutaj do tematu, gdy uzyskam informacje zwrotne od kierownika produktu.
     
  9. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @kggsm @eve opisana przez was sytuacja zostanie poprawiona w aktualizacji 1.8.7 (wdrożenie aktualizacji planowane jest na początek kwietnia).
     

Poleć forum znajomym