1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

SUGESTIA Brakujące funkcjonalności w Nowej Poczcie Home.pl

Dyskusja w 'Obsługa skrzynki e-mail w Poczcie home.pl' rozpoczęta przez użytkownika ZbyszekS, 23 Sierpień 2015.

  1. ZbyszekS

    ZbyszekS Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Witam, brakuje mi paru funkcjonalności:

    1. Wyłączenie migania tytułu karty gdy odebrano nową pocztę, mam 100 nieprzeczytanych maili. Migotanie doprowadza mnie do szału. Przydała by się opcja w menu umożliwiająca wyłączenie ten rodzaj powiadomień.
    2. Zmiana wielkości ale może i czcionki w ramach ustawień.
    Dziękuje bardzo i pozdrawiam,
    Zbyszek
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Dzięki za zgłoszenie sugestii, przekazuję temat dalej.

    Nie sposób się nie zgodzić, że w przypadku jeśli przechowujemy nieprzeczytane wiadomości na koncie, powiadomienie w ogóle traci sens. A generuje je chociażby wiadomość typu SPAM przechowywana gdzieś na skrzynce.

    Co do zmiany rozmiaru czy rodzaju czcionki, na chwilę obecną polecam korzystać z zoomu przeglądarki (zwykle wystarczy wcisnąć CTRL i pokręcić scrollem na myszce - kółko).
     
  3. ZbyszekS

    ZbyszekS Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    co do ctrl - strzałka to oczywiście się zgadzam, z tym że pierwsze spojrzenie na nową pocztę wygląda dość odpychająco w porównaniu z starym interfejsem a jestem bardzo starym Państwa klientem i wolałbym mieć wrażenie typu WOW a nie no w ostateczności może być poprzedni interfejs był czytelniejszy i bardziej kompaktowy, ten jest nieco rozlazły. Mam nadzieję że Wasz development od UI konsultuje to z kimś dobrym w UX, są dedykowani specjaliści którzy przejrzą każdy fragmencik UI i powiedzą co i jak przerobić. Warto przejrzeć stare funkcjonalności typu ile się maili mieści na stronie, czy równie wygodnie przegląda się foldery czy równie łatwo określić liczbę e-maili. Itp na razie to wygląda na niedopieczony komponent w PHP albo w czymś podobnym ...
     
  4. Stau

    Stau Majster

    Wiadomości:
    340
    Docenione treści:
    98
    Doraźnie - jednorazowo - "migotanie" można wyłączyć poprzez kliknięcie na opcję powiadomień (prawy górny róg). Szkoda tylko, że przy przelogowaniu nie zostaje to zapamiętane, zatem musimy ponownie "kliknąć", aby "usunąć" drażniący nas efekt.
     
  5. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Sugestie zostały przekazane do osoby odpowiedzialnej za rozwój Nowej Poczty home.pl. Damy znać w tym temacie, gdy będziemy mogli powiedzieć coś więcej.

    Migotanie tej ikonki jest frustrujące, we własnym zakresie rozwiązuję tę kwestię doraźnie sposobem użytkownika @Stau , jednak ufam, że uda nam się to dość szybko rozwiązać po naszej stronie. Nie odczułem osobiście braku możliwości powiększenia czcionki, ale jest to słuszna uwaga nad którą się zastanowimy.
     

Poleć forum znajomym