1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Jak zainstalować dwa certyfikaty?

Dyskusja w 'Certyfikaty SSL' rozpoczęta przez użytkownika Magdalenkaa, 17 Luty 2015.

  1. mchrapka

    mchrapka Początkujący

    Wiadomości:
    8
    Docenione treści:
    1
    Ja mam takie pytanie. Od dłuższego czasu na hostingu mam zainstalowany certyfikat na własną domenę (tym samym nie działa certyfikat na *.home.pl - czyli https://[serwer].home.pl). Czy planujecie te certyfikaty ustawić na serwerach, na których zostały nadpisane, czy trzeba indywidualnie o to pytać?
     
  2. Adam

    Adam Social Media home.pl home.pl Administrator forum

    Wiadomości:
    271
    Docenione treści:
    73
    @mchrapka Jest to już kwestia indywidualna do zgłoszenia w Biurze Obsługi Klienta. Nie przywracamy automatycznie domyślnych certyfikatów.
     
  3. Verix.pl

    Verix.pl Stały bywalec

    Wiadomości:
    39
    Docenione treści:
    7
    @Adam po zamówieniu certyfikatów w mailach które przychodzą (na każdym etapie) jest nadal informacja że na jednym serwerze może być tylko jeden certyfikat.
     

    Załączone pliki:

    • screen.jpg
      screen.jpg
      Rozmiar pliku:
      162 KB
      Wyświetleń:
      505
  4. Adam

    Adam Social Media home.pl home.pl Administrator forum

    Wiadomości:
    271
    Docenione treści:
    73
    @Verix.pl Dziękuje. Zgłosiłem to do naszych administratorów celem wprowadzenia poprawki - QA-42955
    Błąd jest w samym mailu, gdyż technicznie można instalować więcej certyfikatów.
     
  5. Verix.pl

    Verix.pl Stały bywalec

    Wiadomości:
    39
    Docenione treści:
    7
    Tak, mogę potwierdzić - dało się zainstalować (w moim przypadku 2 certyfikaty) na jednym serwerze i wszystko działa.
     
  6. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @Verix.pl w najbliższy wtorek powinna zostać wdrożona aktualizacja, która poprawi zgłoszony przez Ciebie błąd w treści e-maila.
     

Poleć forum znajomym