1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Blog

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika kamilyes, 31 Maj 2017.

  1. kamilyes

    kamilyes Uczestnik

    Wiadomości:
    27
    Docenione treści:
    1
    Czy jest możliwość by wpisy z bloga pojawiały sie na stronie głównej z ich obrazkiem głównym?

    Bo z tego co widzę jest tylko możliwość ustawienia wyświetlania samego tytułu + krótkiej treści, a nijak to wygląda.
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Hmmm, wstawiłem MODUŁ - WPISY, dodałem wpis, w nim ustawiłem zdjęcie i jest na stronie głównej zdjęcie.
    Dokładnie opcja: zdjęcie wpisu.

    Adres strony poprosimy + włącz bloga z wpisem. Pamięta o ustawieniu jego aktywności + dodatkowych opcji widoczności.
     
  3. kamilyes

    kamilyes Uczestnik

    Wiadomości:
    27
    Docenione treści:
    1
    http://sklep1731105.home.pl/

    na stronie głównej są wpisy bez zdjęć, a po przejściu w zakładkę "Wydarzenia" wpisy są ze zdjęciami.
     
  4. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    No tak, masz rację bo wpisy wyświetlane są w module a ten z kolei nie pokazuje zdjęcia. Jeśli wybrany wpis dodasz jako aktywny do strony głównej, wtedy zdjęcie wyświetla się poprawnie. Rozwiązaniem alternatywnym jest wstawienie obrazu we wpis, a nie tylko jako zdjęcie wpisu. Wtedy dodane na początku, pojawi się także w module. Rzuć okiem na stronę.
     
    kamilyes lubi to.
  5. kamilyes

    kamilyes Uczestnik

    Wiadomości:
    27
    Docenione treści:
    1
    Super, dzięki wielkie.
     

Poleć forum znajomym