1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

SUGESTIA Ikona przy Certyfikatach SSL

Dyskusja w 'Sugestie i zgłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika jakubgross, 10 Sierpień 2017.

  1. jakubgross

    jakubgross Bywalec

    Wiadomości:
    16
    Docenione treści:
    3
    Witam,

    ikona przy certyfikatach SSL na pulpicie niezbyt komponuje się w całość. Dokładnie chodzi mi o to:

    [​IMG]

    Myślę, że lepiej wyglądałaby ikona w stylu ikon, które są np. "Domeny", czy "Rejestracja usług".

    Pozdrawiam.
     
  2. kcieslak

    kcieslak Artysta

    Wiadomości:
    278
    Docenione treści:
    67
  3. jakubgross

    jakubgross Bywalec

    Wiadomości:
    16
    Docenione treści:
    3
    Dobra, rozumiem, że zgłaszałeś, ale zrozum, że nie jestem w stanie prześledzić całego forum w poszukiwaniu czy ty już coś napisałeś. Jeśli mam jakiś pomysł to po prostu piszę i tyle.
     
  4. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Panowie, ustalmy jedno, nie ma w tym nic personalnego, że temat już był i został wklejony link do niego. @kcieslak zwrócił uwagę że podobny temat był, @jakubgross zostawiasz to bez komentarza bo nie ma w tym nic złego (jak sam piszesz nie możesz lub nie jesteś w stanie prześledzić całego forum), albo uzupełniasz zgłoszenie o dodatkowe informacje/pomysły.

    OK? Jeśli temat już był to nie ma w tym nic złego że ktoś wkleja do niego link. Dla mnie to nawet lepiej bo nie muszę sprawdzać ;)
     
    LorK lubi to.

Poleć forum znajomym