1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Certyfikat SSL Błąd 500

Dyskusja w 'Certyfikaty SSL' rozpoczęta przez użytkownika słodkieszycie, 15 Sierpień 2017.

  1. słodkieszycie

    słodkieszycie Początkujący

    Wiadomości:
    6
    Docenione treści:
    0
    Witam
    Podczas zamawiania Certyfikatu SSL - "Certyfikat homeSSL"
    1697477.ssl:
    Wprowadzam
    * Certyfikowana domena: https:// - wprowadzam tutaj adres wg instrukcji i zaznaczam - chcę wygenerować plik CSR
    upload_2017-8-15_15-46-20.png

    robię DALEJ po tym wyskakuje mi Błąd 500 wewnętrzny błąd serwera i koniec nic nie mogę zrobić.
    upload_2017-8-15_15-45-30.png

    Czy mogę prosić o pomoc w tej sprawie?
    Pozdrawiam
    słodkieszycie
     
  2. casar

    casar Profesjonalista

    Wiadomości:
    507
    Docenione treści:
    135
    Wprowadzona nazwa jest nieprawidłowa - raz, że nie jest to pełny adres, bo brakuje .home.pl, a dwa, że dla adresu serwera masz już domyślnie certyfikat, więc to zamówienie jest bez sensu.

    Jeśli chcesz zamówić certa dla slodkieszycie.pl to wpisz adres w postaci www.slodkieszycie.pl.
     
  3. słodkieszycie

    słodkieszycie Początkujący

    Wiadomości:
    6
    Docenione treści:
    0
    Dziękuje za redę :)
    Poprawiłam
    Przechodzę dalej i kolejny problem z adresem poczty na który ma być wysłany certyfikat

    upload_2017-8-16_7-44-35.png

    sami decydują jaki adres mailowy a ja mam inny utworzony i nie mogę wybrać ani nic wpisać

    Pozdrawiam
     
  4. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    nie jest to już nawet kwestia samego home, ale instytucji certyfikujących które odgórnie dają takie wymagania odnośne maila.
     
  5. słodkieszycie

    słodkieszycie Początkujący

    Wiadomości:
    6
    Docenione treści:
    0
    Ja czegoś nie rozumiem :-(
    Tworząc pocztę powinnam mieć wpisaną moją stron "słodkie szycie" i nie mogę tego wpisać wyskakuje błąd - nieprawidłowy format, druga rzecz w instrukcji tworzenia poczty Pan może wybrać sobie domenę a ja nawet nie mam takiej opcji do wyboru - pokazuje mi dla wszystkich domen i tworzy się długa nazwa moje poczty.
    To samo mam z wygenerowaniem certyfikatu SSL mój adres strony to słodkie szycie i nie mogę wpisywać adresu domeny slodkieszycie bo to też błędnie się wygeneruje i nie będę mogła mieć certyfikatu.

    Robię wszystko wg instrukcji i nie mogę sobie z tym jakoś poradzić a jest jasna i klarowna co robię nie tak?
     
  6. casar

    casar Profesjonalista

    Wiadomości:
    507
    Docenione treści:
    135
    Załóż sobie alias do najważniejszej skrzynki admin@slodkieszycie.pl i wystarczy do zamówienia certa. Jeśli domena jest poprawnie przypisana do usługi hostingu/sklepu, to brak możliwości wyboru jej przy tworzeniu skrzynki może wynikać z braku multipoczty , ale tym się nie przejmuj, bo twój adres to i tak będzie @slodkieszycie.pl .
     
  7. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302

Poleć forum znajomym