1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Ilość opini o produkcie, sortowanie według daty

Dyskusja w 'Zmiana wyglądu sklepu i edycja zaawansowana' rozpoczęta przez użytkownika maly-7, 20 Lipiec 2017.

  1. maly-7

    maly-7 Uczestnik

    Wiadomości:
    28
    Docenione treści:
    3
    1) W jaki sposób można zmienić sposób sortowania opinii o produkcie bezpośrednio dodawanych przez klientów (wykorzystując system sklepu).

    Aktualnie jest od najstarszych (u góry) do najnowszych. Mim zdaniem (przynajmniej ja tak chcę) powinno być na odwrót - klient najpierw widzi nowe opinie, a potem coraz starsze.

    (Na razie szukam wskazówek w pliku comments.tpl)

    2) Druga kwestia, trudniejsza.
    Jak ograniczyć ilość opinii o produkcie do np.: 10 na stronę?

    Pozdrawiam
     
    Ostatnia modyfikacja: 20 Lipiec 2017
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @maly-7 niestety nie ma takich opcji wbudowanych w sklepie, wymagana byłaby zaawansowana edycja plików .tpl szablonu. W tej chwili nie jestem w stanie Ci w tym pomóc, ale może ktoś na forum mnie uprzedzi.
     
  3. maly-7

    maly-7 Uczestnik

    Wiadomości:
    28
    Docenione treści:
    3
    Niedobrze.
    Teraz to kiepsko wygląda.
    Wystarczy, że ma się więcej opinii o produkcie i cała strona produktu robi się ogromna.
    A co w przypadku, gdyby miało się tych opinii kilkadziesiąt/kilkaset?
     
  4. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Napiszę szczerze, że nie trafiłem jeszcze na sklep Click Shop, który miałby dodaną tak dużą ilość opinii do produktu. Rozmawiam na ten temat z kierownikiem produktu, przeanalizujemy ten temat i na podstawie wyniku analizy zdecydujemy czy wdrożymy możliwość stronicowania/paginacji opinii przy produktach.
     
  5. maly-7

    maly-7 Uczestnik

    Wiadomości:
    28
    Docenione treści:
    3
    Wystarczy dać rabat kilka % za dodanie opinii/recenzji produktu i już w sklepie pojawia się sporo komentarzy. Na takiej samej zasadzie działają inne sklepy i instytucje, takie jak cinkciarz który obniża kurs zakupionych walut po dodaniu opinii.

    W mojej ocenie brak stronnicowania opinii przy produktach jest sporym niedopatrzeniem.
     
  6. d1zzy

    d1zzy Bywalec

    Wiadomości:
    18
    Docenione treści:
    2
    A ja się podłącze, jak pokazywać opinie bez daty dodania? Może to częściowo załatwi sprawę autora tematu, dla mnie wystarczy.
     
  7. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Podaj proszę link do przykładowego produktu z dodaną opinią. Może uda nam się ukryć datę przy opiniach.
     

Poleć forum znajomym